Mnozí automobilisté se chtějí odlišit od ostatních, takže si pořizují pro svého plechového miláčka nejrůznější doplňky. Některé z nich ovšem mají velice praktický význam. Platí to například o bočních nášlapech, neboli stupačkách. Neméně prospěšné jsou také deflektory oken zabraňující vniku průvanu do interiéru vozidla při otevřených oknech. Veškeré autopříslušenství a autodoplňky nabízí specializovaný maloobchodní prodejce a velkoobchodní dodavatel VTVauto. V jeho sortimentu najdete také ozdobné kryty kol, autopotahy, autorohože, chromové kryty, rámy a spoustu další doplňků.

Boční nášlapy

Umožňují pohodlné nastupování a vystupování posádce vozidla. Navíc zvýrazní atraktivní vzhled automobilu a dodá mu na originalitě. Boční nášlapy neboli stupačky jsou vyrobeny z odolného ABS a hliníku, který je vyráběn výhradně pro automobilový průmysl. Tento designový, ale i velice praktický doplněk je určen pro SUV a Pick upy. Jejich instalace je snadná a průměrně technicky zdatný motorista ji zvládne za cca 45 minut. Balení obsahuje 2 ks stupaček, potřebné úchyty, montážní šrouby a samozřejmě návod k montáži.

Deflektory oken

Pod tímto podivným názvem se skrývají další užitečné autodoplňky, které lze je jednoduše nazvat jako ofuky, nebo také protiprůvanové boční okenní lišty. Jedná se o speciálně tvarovaný plast, který se přivře do okna, obvykle u řidiče a spolujezdce. Jejich účelem je ochrana proti zamlžení oken, proti přímému slunci a proti vnikání deště do interiéru při otevřených oknech. Deflektory oken rovněž snižují hlučnost otevřených oken a zároveň mohou být i stylingovým doplňkem vozidla.

Z čeho jsou ofuky vyrobeny?

Materiálem je bezpečnostní plastová hmota v kouřové barvě se sníženou propustností UV záření. Každý deflektor je vyroben s důrazem na linii vozu, takže pro každou typ a model vozidla jsou určeny speciální ofuky. Uchycují se pomocí lepicí pásky a montážních plíšků pro zpevnění. Instalaci hravě zvládne i laik. Deflektory oken jsou ideální pro kuřáky, kteří rádi kouří za jízdy.