Pro každého motoristu, který potřebuje něco opravit nebo doplnit na svém vozidle, je ideální, když najde vše pod jednou střechou. Tento komfort nabízí autoservis Hlučín, který dokáže opravit cokoliv na automobilech nejrůznějších typů a značek. Od pondělí do pátku je zde všem zájemcům otevřeno od 7 do 17 hodin a v sobotu pak od 8 do 12 hodin. Celou řadu oprav provádí tento autoservis na počkání a v případě náročnější opravy odjedete se svým opraveným vozidlem v co nejkratším možném termínu.

Co vše autoservis provádí

Především se zaměřuje na drobné opravy, které provádí na počkání. Vedle nejrůznějších drobných oprav a rychloservisu, se můžete se svým vozem do autoservisu dostavit k provedení geometrie náprav nebo k naplnění klimatizace, což jsou úkony prováděné na počkání. Pokud jde o složitější opravy, je třeba se předem objednat telefonicky nebo krátkou návštěvou. V takovém případě vám autoservis připraví podrobný rozpočet opravy, takže předem víte, s jakou cenou musíte počítat.

Další služby

Můžete si nechat připravit své vozidlo na kontrolu STK a emisí. Nemusíte se tak obávat, že byste touto povinnou kontrolou neprošli. Jednou z nejčastějších oprav je výměna čelního skla. Chcete-li své vozidlo co nejlépe zabezpečit, můžete si nechat namontovat zámek na řadící páku od firmy Misterlock. Autoservis Hlučín provádí také montáž vyhledávacího systému Sherlock a montáž tažného zařízení od firmy Bosal.

Pneumatiky a disky kol

Pneumatiky pro osobní vozidla, užitková vozidla a dodávky, ale i pro nákladní, AGRO a EM auta si můžete vybrat v kamenné prodejně v Hlučíně. Také můžete využít zásilkovou službu a objednat si pneumatiky v e-shopu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na webových stránkách autoservisu, do kterého uvedete typ pneumatik, jejich rozměr, výrobce a požadovaný dezén. Součástí nabídky je i katalog pneumatik obsahující pro lepší orientaci snímky dezénů. V sortimentu nechybí ani plechové disky a alukola, která jsou stejně jako pneumatiky na skladě. Objednané zboží tak můžete obdržet neprodleně.