Když se podíváme na celebrity, obvykle nás zaujmou nejen tím, jak hezky se oblékají, ale také tím, jak mají krásný bílý úspěv. Bílé zuby jsou přitažlivé a pokud je máte, zlepší to váš celkový vzhled. Mnoho lidí má zuby zažloutlé nebo nevýrazné. Nemusíte to tak nechávat, bělení není drahý a nedostupný zákrok, může si ho zajistit kdokoliv. Je prokázané, že s bílými zuby je každý pro opačné pohlaví přitažlivější a zajisté to může znamenat úspěch i v pracovním životě.

Jak na bělení zubů?

Bělení zubů je běžným zákrokem, který nabízí zubař nebo pracovnící dentální hygieny. Na trhu jsou však i produkty, které vám možní bělení zubů svépomocí. Zapomeňte na nebezpečné metody s jedlou sodou, která vám pouze poškrábe sklovinu. Mnohem lepší možností je vyzkoušet techniku, kterou používají i zubaři. K domácímu bělení zubů můžete použít bělící pásky Crest. Tyto pásky používají stejné látky, které se používají při ambulantním bělení u zubaře. Bělící pásky Crest jsou velmi populární zejména za velikou louží, v USA je doporučuje i Americká zubní asociace. U bělících pásků není nutné na efekt čekat dlouho, zuby může mít vybělené už do 3 dnů a postarat se tak o zářivý úsměv. Pásky na bělení zubů můžete pořídit v internetovém obchodě bieliace-pasiky.com.

Důkladná péče u zuby

O zuby je třeba se denně starat. Když jim věnujete dostatek péče, zajisté to v pozdějším věku oceníte. Důležité je mít doma k dispozici potřebné vybavení pro péči o zuby. Základem je kvalitní kartáček a kromě běžného kartáčku je vhodné mít i kartáčky na mezizubní rostory. Vhodnou investicí jsou také zubní nitě. Abyste neměli v ústech škodlivé bakerie a netvořil se vám zubní plak, je vhodné při čištění zubů používat také ústní vody. Navštivte eshop a inspirujte se jeho nabídkou, najdete zde veškeré produkty, které při péči o zuby můžete jen potřebovat.