Chcete-li udělat radost své dívce nebo manželce, objednejte jí dovezení květin až do bytu. Stejně tak si můžete objednat dovezení květin své milence nebo komukoliv jinému. Nádhernou čerstvou kytici vám kurýr doveze třeba na rodinou oslavu. Také můžete takto obdarovat své dítě, když úspěšně složí zkoušku na vysoké škole, nebo rodiče, kteří slaví významné životní jubileum.

Květiny z Frutika

Rodinná firma Frutiko nabízí rozvoz květin i dalších produktů, které si můžete vyzvednout na některé z jejich poboček v Praze či Brně. Druhou možností je doručení květin kurýrem kamkoliv po celém území ČR na adresu, kterou uvedete, byť by to bylo i v té nejzapadlejší vísce. Květiny budou vždy čerstvé, stejně tak i další produkty jako jsou například ovocné pochoutky naaranžované do krásné kytice. Ve všední dny jsou tyto dárky rozváženy po celé republice za 199 Kč, o víkendech pak zaplatíte 299 Kč. Čerstvost květin je zaručena tím, že je firma Frutiko připravuje vždy večer před rozvozem. Dovození květin si můžete objednat i den předem do 15 hodin na následující den. Květinám nehrozí, že by během přepravy povadly, jelikož se přepravují ve speciálních termoboxech. Proto k zákazníkovi dostanou vždy čerstvé a chlazené, a to vždy mezi 8. až 17. hodinou. Ve stanovený den obdržíte před doručením sms zprávu, upřesňující časové rozmezí. Také je možné se domluvit na změně adresy pro dovoz květin, pokud nebudete moci být na adrese uvedené v objednávce.

Květinářství

Květinou nikdo nikoho neurazí. Hodí se pro každou příležitost a pokud se jedná nádherně naaranžovaný puget nebo květinový box, bude radost o to větší. Kytici si můžete osobně vyzvednout v květinářství Frutiko v Praze, ale i na jeho pobočkách v řadě měst v ČR. Výborná kvalita květin je zaručena tím, že květinářství Frutiko je odebírá přímo z Holandska, které je vyhlášenou květinovou mocností. Objednáte-li si květiny na určitý den, květinářství Frutiko vám připraví puget večer před doručením. K zákazníkovi se druhý den dostanou čerstvé, neporušené a chlazené díky zabalení do speciálního termoboxu.