Lázně Luhačovice patří k největším na Moravě a díky své poloze jsou to jedny z nejkrásnějších lázní v ČR i v celé střední Evropě. Okolní lesy nabízejí spoustu možností k vycházkám a samotné město se pyšní mnoha objekty, kterým vtisknul neopakovatelnou tvář slovenský architekt Dušan Jurkovič. Zejména lázeňské domy, ale i hotely a vily, kolonáda a rozlehlý park vytvářejí příjemnou atmosféru, která je jako stvořená pro odpočinek a regeneraci.

Přírodní prameny

Přírodní léčivé minerální prameny, kterých je Luhačovicích deset, jsou základem léčby v těchto krásných lázních. Nejznámějším luhačovickým pramenem je Vincentka. Léčí se zde zejména pacienti s chorobami dýchacích cest. Luhačovice jsou tím pravým místem k celoroční relaxaci a aktivnímu odpočinku. Nabízejí příznivé klima, čistý vzduch a krásnou přírodu. Proto jsou tak oblíbené i wellness pobyty, které nabízejí některé hotely či lázeňské domy.

Hotel Augustiniánský dům

Tento exkluzivní hotel disponuje 25 převážně dvoulůžkovými pokoji v moderním designu a pro náročnější hosty apartmá Augustian. Ten je jediným podkrovním pokojem v hotelu, je zařízen v elegantním stylu a originální vzhled dotvářejí dřevěné trámy s prosklenou koupelnou a vanou pro dvě osoby. Obývací část s elegantní pohovkou je zajímavě propojena s netypicky řešeným rozlehlým dvoulůžkem.

Wellness pobyt

Chcete-li někomu udělat radost netradičním dárkem, věnujte mu dárkový poukaz na příjemný regenerační wellness pobyt v Luhačovicích. Vedle příjemné lázeňské atmosféry, krásné přírody, zdravého vzduchu, procházek a popíjení přírodních minerálních pramenů, si majitel dárkového poukazu může vychutnat celou řadu výhod, které mu pobyt v hotelu Augustiniánský dům umožní. Wellness pobyt totiž zahrnuje tyto služby:

  • uvítací nápoj v lobby baru
  • ubytování v klimatizovaném pokoji podle vlastního výběru
  • bohatou snídani, při které si host užije výhled do zahrady plné zeleně
  • odpolední občerstvení v lobby baru
  • servírovanou večeří se třemi chody
  • a především neomezený vstup do wellness centra Harmonie po celou dobu pobytu.