Každý rodič chce pořídit svým dětem originální a zajímavé hračky, které budou podporovat jejich kreativitu a aktivitu. Patří mezi ně také elektrická auta a elektrické motorky pro děti. Kromě ohromujícího zážitku z jízdy také tyto hračky pozitivně ovlivňují rozvoj dětských schopností. Ovládací prvky a tlačítka podporují logické uvažování a myšlení, vývoj dětských reflexů podporuje nutnost soustředění se na jízdu a ovládání autíčka či motorky. Koordinaci ruka-oko podporuje řízení automobilu.

Tipy pro vás

Chcete-li pořídit elektrická auta pro děti a stále váháte, jaký model vybrat, podívejte se na tyto tipy. Všechny zmiňované modely nabízí e-shop hrackarstvieu.cz.

  • ELCARS elektrické autíčko ve stylu Porsche

Tento model je vyrobený ve sportovním stylu a má zabudovaný simulátor jízdy. Pro jeho výrobu byly využity pouze bezpečné druh materiálů, které splňují veškeré evropské normy. Autíčko lze ovládat na dálku a jakmile si dítě osvojí základy řízení a správný styl jízdy, může jezdit samo. Do výbavy autíčka patří také světelné a zvukové efekty, hudební panel, vstup na mp3, kontrolka stavu baterie, multifunkční dálkové ovládání a samozřejmostí je kožené sedadlo, bezpečnostní pásy a startovací klíček.

  • ELCARS elektrické autíčko Jeep Rancherio

Tento model je vhodný i do terénu, což umožňují dvě rychlosti vpřed a dvě rychlosti vzad a dva silné motory. Pohodlnou a bezpečnou jízdu zajišťují široká a měkká kola a dokonalé odpružení. Součástí výbavy jsou světla, tlačítka se zvukovými efekty umístěná na volantu. Také lze připojit MP3. Autenticitu dodávají i imitace tachometru a otáčkoměru, které jsou umístěné na přístrojové desce. Výhodou je dálkové ovládání, které umožňuje jízdu i dětem, které ještě autíčko neovládají tak dokonale. Dokonalým bezpečnostním prvkem je elektrická brzda, jež se aktivuje při uvolnění plynového pedálu. Samozřejmostí jsou bezpečnostní pásy.