Každý ví, že pravidelná a vyvážená strava patří mezi důležité a základní předpoklady správného fungování lidského organismu. Pokud jsme doma, zajistíme si ji sami.

Jaké jsou však možnosti stravování v případě, že jsme v zaměstnání? Pokud to lze, oběd si přineseme s sebou a ohřejeme si jej. Další možností jsou obědy v závodní jídelně, pokud ji daný podnik provozuje nebo návštěva nějaké restaurace v okolí. V současné době však celá řada zaměstnavatelů využívá možnosti firemního stravování.

Na koho se obrátit v případě zájmu o firemní stravování?

Pokud i vy jako správný zaměstnavatel chcete svým zaměstnancům, kteří to jistě ocení, nabídnout firemní stravování Praha, obraťte se na společnost ARTER, která zajistí nejen výrobu, ale také distribuci hotových, minutkových, zachlazených či hluboko mrazených jídel. Může vám zjistit i provoz kantýny.

Zaměstnancům nabízí, v rámci firemního stravování, výběr z několika jídel hotových i minutkových. V nabídce však naleznete také obložené talíře klasické či ovocné a samozřejmostí jsou i polévky a točené nápoje.

Firemní stravování v Praze funguje ve všech provozovnách v systému bezobjednávkovém. Nemusíte se však obávat, že nějaké jídlo z nabídky dojde. Společnost Arter, která službu provozuje, garantuje po celou dobu výběr ze všech nabízených jídel. Díky tomu lze využít celou výdejní dobu a výdej je tak plynulý. Kromě toho mají zaměstnanci dostatek času na konzumaci kvalitní a teplé stravy. Platby je možno provádět v hotovosti či bezhotovostně. Strávníci také uvítají skutečnost, že nejsou omezovány porce. U výdeje stravy je k dispozici také velké množství různých ingrediencí, díky kterým si strávníci mohou upravit zvolené jídlo podle své chuti.

V případě zájmu také můžete využít možnost přípravy cateringu na firemní večírky a akce.