Lidé každý den utrácí mnoho peněz zbytečně a často šetří a položkách, na kterých by šetřit neměli. Jednou z nich je bytový designer. Když se rekonstruuje dům nebo byt, málokdo má takové estetické cítění, aby ho dokázal vybavit tak, aby byl moderní, praktický a odrážel vaše požadavky. Je to tím, že s něčím takovým nemá většina lidí žádné zkušenosti. Bytoví designeři však řeší problematiku interiérů každý den, znají současné trendy a vědí nejlépe, jaké změny v interiéru provést.

Vyhledejte specialisty

Nejlepší volbou je vybrat bytové designery, kteří mají prokazatelné zkušenosti a reference. Ideální volbou je skupina profesionálních designerů PW Interiér. Interiérové studio působí ve svém oboru již od roku 2006 a mají za sebou nespočet realizací, které se týkají interiérů i exteriérů. Postarají se vám o rekonstrukci vašeho domova, ale také obchodních, veřejných a kancelářských prostorů. Vždy je na prvním místě spokojenost klienta, protože se rekonstrukce dělá právě pro něj. Vybavení z běžných obchodů je většinou velmi nekvalitní a má ho doma kdekdo. Designerské studio dbá na originalitu a vysokou kvalitu, aby vám nové vybavení dokázalo sloužit co nejdéle. Dokonce realizují nábytek na míru vlastní výroby.

Průběh spolupráce

Spolupráci s designery si budete užívat. Vše začíná úvodní schůzkou, kde designerům sdělíte své představy a oni udělají návrh, jakým směrem by se rekonstrukce mohla ubírat. Následně se udělá zaměření, pracovníci změří váš interiér, aby se mohl udělat nábytek na míru a další úpravy. Ještě než započnou jakékoliv práce na interiéru, udělá se vizualizace. Prohlédnete si interiér v realistickém 3D modelu, abyste měli jistotu, že je to přesně to, co očekáváte. Poté se vypracuje podrobná dokumentace s cenovou nabídkou. Následně se tým specialistů pustí do realizace vašeho nového interiéru. Vše se dokončí do posledního detailu, od nábytku až po ty nejmenší dekorace. Když má interiér svou finální podobu, dojde k jeho předání. Vy si následně můžete užívat příjemné bydlení v interiéru vašich snů. Více informací naleznete na pwinterier.cz.