Jste dítě štěstěny? Nelepí se vám smůla na paty? Nikdy jste nezažili karambol, který by vás stál hodně peněz? Nerozbili sousedovi sklo, nevytopili byt nebo nenabourali auto? Pak buďte rádi! Ale mějte na paměti, že jednou se to může zlomit. A kdo je připraven, není překvapen.

Mějte po ruce aktivní pojištění občanské odpovědnosti a nemusíte se bát, že byste se opravdu dostali do situace, kdy byste splakali nad výdělkem. Znáte to. Ať si dáváte pozor sebevíc, někdy se prostě všechno uhlídat nedá a kalamita, nachystaná každodenním životem, je na světě. S ERGO pojištěním odpovědnosti předejdete spoustě svízelných situací a ochráníte svou peněženku před škodami, které způsobíte někomu jinému.

Ochrana až do 10 milionů korun

Pojištění občanské odpovědnosti lze sjednat ve čtyřech variantách dle zvolené pojistné částky, od 3 do 10 milionu korun. Pojistka se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu.

Do pojištění občanské odpovědnosti náleží všechny situace, které můžete způsobit v běžném životě: vysklené okno, rozbité zboží v obchodě, stále častější jsou také srážky na lyžařských sjezdovkách a i při opatrné jízdě je snadno může zavinit i sebelepší lyžař či snowboardista.

Pojistka bez spoluúčasti

Výhodou této pojistky je celosvětová platnost, ochrana pro všechny členy společné domácnosti, včetně osvojených dětí či dětí v pěstounské péči. Pojištění od ERGO pojišťovny lze sjednat jak samostatně, tak i jako výhodné připojištění k následujícím produktům: pojištění majetku a odpovědnosti Bezpečný domov plus, zdravotní pojištění cizinců Welcome a pojištění odpovědnosti pilota.

Pojištění se sjednává vždy bez spoluúčasti. Nebudete nuceni rozbít vaše „prasátko“, protože za vaši smůlu či nepozornost zaplatí někdo jiný.