Proč byste se měli erotických pomocníků v ložnici bát? Dokonce přední odborníci v oblasti sexuologie toto používání hraček dokonce doporučují! Všeobecně zlepší váš sexuální život, a i v osobním životě budete víc uvolněnější a spokojenější.

Jaké jsou tedy ty nejoblíbenější hračky?

  1. Vibrátor

Prostě jistota je jistota. To, co s vaším tělem dokáže udělat vibrátor často neumí ani sebevětší a sebelepší černoch. A to vědí všichni. Proto se vibrátor umístil na prvním místě tohoto žebříčku. Jeho největší výhodou je totiž, že prostě vydrží – vy si můžete užívat orgasmů do sytosti, a přitom váš kamarád zůstane pořád v pohotovosti.

  1. Venušiny kuličky

Tahle skvělá erotická pomůcka by se měla vydávat snad na předpis. Nejenom že totiž dokáže skvěle uspokojit, navíc také maximálně procvičí pánevní dno, což ocení hlavně váš partner, kterého tak pevněji „obepnete“ – a to mu přivede mnohem silnější orgasmus než obvykle.

  1. Lubrikanty

Jak se říká – kdo maže, ten jede! A to neplatí pouze u motoristů! Lubrikační gely skvělé zvlhčí citlivá místa, která potřebují „vláhu“. Lubrikační gel je vhodný především pro ženy. Příjemně jim rozehřejí sliznice, což významně podporuje dosažení orgasmu.

  1. Erekční kroužky

Ne nadarmo se jim také říká „prstýnky lásky“. Tento kroužek nasadíte na kořen penisu, jež jej pevně obepne – to má a následek dokonalou erekci. Nejhlavnější součástí je minimotorek, jehož intenzivní vibrace dopomáhají společnému orgasmu.

  1. Pouta

Zkusili jste někdy při sexu být svázaní a totálně oddaní „napospas“ svému partnerovi či partnerce? V případě spoutání se mu či jí totiž plně oddáváte na milost či případně nemilost. Nicméně pouta jsou také skvělou výmluvou – když se vám v posteli nic dělat nechce, nechte se připoutat a máte to „z krku“. Jediné, co budete chtít udělat je, si před orgasmem přičichnout k poppers a dílo je hotovo.