Stavíte dům nebo plánujete rekonstrukci, která zahrnuje výměnu střechy? Střecha je jednou z nejdůležitějších částí každého domu a pokud ji vyberete správně, vydrží vám spolehlivě sloužit po několik generací. Stále více lidí ustupuje od tradičních řešení a volí moderní plechové střechy COMAX®.

Plechová krytina disponuje mnoha výhodami, patří mezi ně velmi nízká hmotnost, snadná a rychlá montáž a především dlouhá životnost – u hliníkové krytiny COMAX FALC a COMAX KLIK v povrchové úpravě PUR-PA a PVDF garantuje výrobce až 75 let.

Plechové střešní krytiny COMAX® se vám nabízí v mnoha tvarových i barevných provedeních a jelikož jsou stálobarevné, můžete se spolehnout, že i po letech budou stejně krásné. Tato krytina je 100% recyklovatelná a na míru vám ji dodá zkušený výrobce STŘECHY COMAX® z Velvar nedaleko Prahy. Pokud se na něj obrátíte, máte záruku, že vybíráte správně, kvalita materiálu krytiny je podložena atesty, povrchové úpravy krytiny COMAX vč. odolnosti spojovacího materiálu jsou testovány v akreditovaných zahraničních laboratořích a samotný výrobní proces nese certifikace ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Nadstandardní přístup pro každého klienta

Pokud budete mít o produkty COMAX® zájem, společnost vám zajistí nadstandardní přístup. Klienti jsou zde na prvním místě a individuálně se vám budou věnovat specialisté, kteří vám na základě vaší poptávky zdarma vypracují kladečský plán pro pokládku krytiny včetně nabídky doporučeného sortimentu, aby váš střešní plášť bezchybně fungoval.

Jestliže vám nabídka bude vyhovovat, plechové krytiny Comax® vám budou dodány již do 10 pracovních dnů od potvrzení kladečského plánu. Společně s krytinou vám výrobce dodá i všechny potřebné doplňkové a bezpečnostní prvky, včetně systému pro odvodnění střech. Kompletní materiál vám bude dovezen až na stavbu, o což se postarají nákladní vozy společnosti. Pokud vás plechové střešní krytiny Comax® zaujaly nebo se o nich chcete dozvědět více, navštivte webové stránky výrobce strechycomax.cz, kde naleznete nejen kompletní nabídku plechových krytin, ale také ukázky realizace a mnoho dalších užitečných informací.