OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mít svůj pozemek řádně oplocen není žádnou povinností, ale je v zájmu každého majitele rodinného domu, aby měl spolehlivé oplocení. Je to záruka klidu, bezpečí a také zajištění soukromí. V dnešní době je na výběr několik variant a jejich výběr záleží na vkusu majitele, na charakteru domu a také na jeho finančních možnostech.

Chcete-li mít elegantní oplocení, které nebude vyžadovat téměř žádnou údržbu, zvolte plot kovový. Kovové ploty vyráběné a montované bohumínskou společností PLOTY B&V s.r.o., jsou ukázkou moderního řešení plotu u rodinných domů i u jiných objektů.

Proč zvolit kovový plot?

Jeho předností je pevnost, dokonalá kvalita a také malé nároky na údržbu. Dlouhá životnost je zajištěna speciální ochranou nejen celého povrchu, ale i dutin a obtížně přístupných záhybů. Této dokonalé povrchové ochrany dociluje výrobce tzv. žárovým zinkováním. Elegantního vzhledu je docilováno aplikací práškové barvy, což je technologie nazývaná jako duplexní nebo triplexní ochrana. Spočívá v nanášení epoxidové vrstvy a poté vrchní polyesterové práškové barvy. Práškové polyestery odebírá bohumínská společnost PLOTY B&V od švýcarské firmy IGP Pulvertechnik AG. Díky tomuto materiálu a použité technologii mají kovové ploty i jejich příslušenství elegantní vzhled a dlouhou životnost všech svých části bez nutnosti zvláštní údržby.

Typy kovových plotů

Firma PLOTY B&V vyrábí několik typů kovových plotů, které z obchodního hlediska pojmenovává takto: Premium, Ekoline, Trend, Industrial a Brilliant. Ideálním kovovým plotem k rodinným domům je řada Briliant. Tyto kovové ploty k rodinnému domu jsou pro majitele rodinného domu výhodné zejména pro nízkou pořizovací cenu, desetiletou záruku a také z důvodu dodání nerezového spojovacího materiálu. Ploty řady Briliant jsou vhodné i k oplocení veřejných budov, škol, nemocnic, parků a jiných pozemků či objektů. U této řady je možné si objednat rozměry podle potřeb a také si pořídit spolu s plotovými díly i bránu a branku ve stejném provedení.