Montované haly jsou dobrou volbou pro široké spektrum zákazníků, kteří potřebují zastřešené místo pro své různorodé aktivity. Výhodné jsou především díky své ceně, nízkých nákladech na údržbu, rychlé montáži apod. Proč si montovanou halu pořídit a pro koho jsou montované haly vhodné?

Dobrá volba

Montované haly jsou velmi dobrou volbou především díky své výhodné ceně, jelikož je jejich pořízení levnější než stavba klasické zastřešené budovy. Náklady na údržbu takovéto haly jsou navíc velmi nízké, jelikož se o ni téměř nemusíte starat. Montovanou halu navíc můžete kdykoliv rozšířit nebo propojit se stávajícími budovami. Vyniká i tím, že je rychle namontována, ale také demontována. Je tedy v případě přesunu snadno a rychle připravena. Nechat si ji můžete postavit také na klíč přesně podle vašich přání a požadavků. Ke každé hale si můžete vybrat i ze široké škály doplňků a volitelných prvků, jako je například zateplovací systém, umělé osvětlení, odvětrávání a další. To vše vám nabízí Polák haly ve znamení kvality a zkušeností.

Pro koho jsou montované haly vhodné?

Montovanou halu ocení chovatelé koní, kteří ji využijí jako jezdeckou halu, krytou jízdárnu či seník. Montovaná hala je vhodná i pro zemědělce. Sloužit může jako sklad sena, slámy, plodin, zastřešení zemědělské techniky či jako hala pro dobytek. Montované haly jsou však vhodné i pro sportovní aktivity jako krytá hala na tenis, florbal či fotbal či zastřešení sportovišť, jako je ledová plocha či bazén. Montované haly lze však použít jako sklady, garáže, výrobní haly. Mezi nejčastější uživatele hal patří také ekologové. Montované haly slouží jako zastřešení sběrných dvorů či výrobní haly pro práci s odpady.

Využití montovaných hal

Montované haly lze tedy obecně využívat jako sklady zboží a materiálu, jako výrobní haly pro průmysl a zemědělství, montované jízdárny či sportovní haly nebo montované zastřešení, garáže a parkovací plochy.