Kvalita vašeho spánku závisí na mnoha faktorech. Jedním z nejdůležitějších předpokladů kvalitního a zdravého spaní je správná matrace. Mnozí lidé se často zaměřují na typ postele a roštu, což jsou také důležité parametry. Ovšem nejvíce záleží na matraci, jelikož právě s touto částí postele dochází k těsnému styku s vaším tělem.

Jak vybrat správnou matraci

Výběru matrací by měl člověk věnovat velkou pozornost, neboť tato část postele slouží v domácnosti mnoho let. Pokud si při výběru správné matrace nejste jisti, určitě se vyplatí nechat si poradit od odborníků. Cenné informace a rady se dozvíte na internetovém portálu Ortopedicke-Matrace.cz, což je jeden z nejspolehlivějších prodejců na české trhu. Za dobu více než 10 let si tento obchod vybudoval přední pozici mezi prodejci matrací v Česku a o jeho úspěšnosti svědčí stále se zvyšující obrat. Matrace z obchodu Ortopedicke-Matrace mají velice výhodný poměr kvalita/cena, a obzvláště matrace v akci si získaly velkou popularitu.

Druhy matrací

Vybírat správnou matraci si můžete podle různých vlastností. V nabídce jsou matrace latexové, pěnové, pružinové, taštičkové, „paměťové“ či sendvičové. Pohodlné a zdravé na páteř jsou hlavně paměťové matrace, které si pamatují tvar vašeho těla. Podobnými vlastnostmi se vyznačuje i latexová matrace, jejíž povrch je rozdělen až do sedmi anatomických zón a dokonale kopíruje každou části vašeho těla. Pružinové matrace jsou ideální pro uživatele s vyššími nároky na pružnost a tvrdost matrace. Taštičkové matrace obsahují větší počet pružin než klasické pružinové. Sendvičové matrace jsou složeny z několika vrstev rozličných materiálů. Obchod Ortopedicke-Matrace poskytuje ke každé matraci zdarma dárek v podobě pěnového anatomického polštáře.

Využijte speciální akce

Obchod Ortopedicke-Matrace nabízí zákazníkům nejrůznější speciální akce, díky nimž lze ušetřit nebo získat matraci v kratší době. Výhodná je například Matrace akce mínus 20 – 30 procent, při které může kupující koupit pěnové matrace, ale i jiné typy matrací s výraznou slevou až do 30 %.