Drone show je něčím naprosto neuvěřitelným. Moderní způsob nebeské technologie pro zábavy a akce míří i do České republiky a již velice brzy budete mít možnost objednat show jasnější, než hvězdy také u nás!

Ohromující nebeský 3D balet

Díky technologii navádějící drony s neobyčejnou přesností může holografická show na nebi prezentovat nejen klasické dvojrozměrné obrazce a pohybové prvky, ale může vyvolat i neuvěřitelný trojrozměrný balet. Celá dechberoucí show je tvořená soustavou dokonale sladěných dronů s pečlivým způsobem ovládání, který nepřipustí žádné odchylky. Světelná show je okouzlující a silný zážitek.

Již brzy také v České republice!

Magic drones se stává první společností, která plánuje spuštění dronové show i u nás v České republice. Světelná show neobyčejné kvality je přitom ve světě ojedinělá, ale populární, jak vám mohou dokázat i videa z různých akcí. Dron show nabízí za ideálních podmínek téměř nekonečné množství možností prezentací od firemního loga, přes pohybové obrazce až po složité objekty a neuvěřitelné 3D efekty. Fantazii ani barevnému spektru se zde nekladou žádné meze.

Dokonale bezpečná dronová show

O bezpečí celé show se stará celá řada technologií, která kontroluje stav a funkci dronů na několika různých pásmech, díky čemuž se i v případě rušení dosáhne dokonalého ovládání. Jednotlivé drony díky technologiím RTK a GPS ovládáme na vzdálenost přes sto metrů s odchylkou do pouhých dvou centimetrů. Součástí je pochopitelně i monitorování počasí a leteckého provozu, aby dron show probíhala v naprostém bezpečí.