Mnozí z nás mají obavy z jakékoli rekonstrukce nebo pořizování si nového nábytku. Důvod je prostý – dnešní ceny jsou pro mnohé rodiny i jednotlivce neúnosné. Jestliže potřebujete do nového domova kuchyňskou linku, nebo máte dvacet, třicet let milovanou linku, která už ale nutně potřebuje vyměnit, směle se vydejte do e-shopu s nábytkem sg-nabytek.cz. Najdete zde menší i větší modely tak, aby si vybral majitel malé i větší kuchyně.

Kuchyňské linky v klasickém provedení

Jestliže se díváte na kuchyňské linky v klasickém provedení, tedy nepotřebujete žádné atypické rozměry, uzpůsobení sobě na míru, např. skříňky vysoké, nebo různě členěné uvnitř, budou se vám kuchyňské sety z sg-nabytek.cz jistě líbit. Volit můžete některý z bílých setů, které jsou doplněny o pracovní desku v přírodním dekoru, anebo skříňky s bílým korpusem a dvířky v přírodním dekoru. 

Úchyty jsou nenápadné, aby nevyčnívaly a s případným jiným vybavením kuchyně, které už může být v místnosti, např. když je kuchyně rekonstruována, se dobře kombinovaly. 

Např. kuchyňský set Olivia G1 – 1.8 m v bílém provedení s pracovní deskou v přírodním dekoru, je k dostání za cenu 5 219 Kč. Aktuálně ji tak můžete koupit se slevou 42 % z původní ceny. K dostání jsou i větší sety nebo set do písmene „L“, čili rohový. 

Stejně tak si můžete koupit jednotlivé skříňky do kuchyně tak, aby vám vyhovovaly jednotlivé kusy nábytku, jak potřebujete. Tak, jako se dá koupit zahradní nábytek v mnoha variantách, a to i co se týče venkovní kuchyně, i tady si z mnoha skříněk jistě vyberete. 

Regály a knihovny i do kuchyně

Pokud potřebujete kromě kuchyňské linky i nějaký regál, určitě zavítejte do sekce „regály a knihovny“. Z pestré nabídky si zajisté vyberete tak, aby daný kus ladil s vaší novou kuchyní.

Kompletní nabídku najdete na sg-nabytek.cz.

Sdílejte
Předchozí článekČalounický a potahový materiál