Pokud stavíte rodinný dům, nebo rekonstruujete starší objekt, budete muset řešit otázku, jakou zvolit podlahu. Současná nabídka na trhu umožňuje každému, aby si vybral materiál podle svých představ, vkusu i požadavků na vlastnosti a parametry podlahové krytiny. Tradičním materiálem je dřevo, které bývalo v minulosti jediným řešením podlahy v domácnostech i v jiných objektech. Obzvláště velké oblibě se těšily dřevěné parkety, které se po svém objevení staly módou. V dnešní době dřevěným parketám konkurují moderní krytiny, jako je laminát, vinyl a další.

Dřevěné parkety

Již několik desítek let jsou dřevěné parkety oblíbené pro svou eleganci a schopnost vytvořit v interiéru příjemnou teplou atmosféru. Díky tomu, že jsou vyrobeny z pravého přírodního dřeva, mají masivní parkety ze dřeva přirozený půvab, který nemůže nahradit žádná jiná podlahová krytina. Výhodou pro spotřebitele je i skutečnost, že je v tomto sortimentu velký výběr. Dřevěné parkety si proto můžete vybrat i podle charakteru místnosti a pořídit si jak chladný a klidný typ, tak teplý nebo hravý druh parket.

Nabídka dřevěných parket

Dřevěné parkety můžete přizpůsobit charakteru svého interiéru a zvolit buď parkety v rustikálním, nebo moderním stylu. Obchod Floor Experts má ve svém sortimentu 480 variant, takže si nepochybně každý vybere pro sebe optimální parkety. Výhodou dřevěné parkerové podlahy je také možnost různé pokládky, takže můžete výrazně změnit vzhled daného prostoru. Ať už si veberete vzor šestihranný, šachovnicový nebo jednoduchý cihlový, bude vaše podlaha nejen elegantní, ale i velice trvanlivá.

Laminátové podlahy

Laminát je moderním, víceúčelovým a trvanlivým materiálem, který je jako podlahová krytina ideální. Podlahy z laminátu patří k nejpopulárnějším v moderních bytech zejména proto, že nevyžadují žádnou zvláštní péči. Na výběr je více než 450 dekorů a zejména imitace různých dřev je dokonalá. K výhodám patří i jednoduchá a rychlá pokládka, vysoká odolnost vůči poškrábání, nárazům či rozlití.