Jaké by to bylo vidět ve tmě? Když si vezmete baterku nebo čelovku, můžete jednoduše vidět i v noci, ale každý si toho všimne, pokud chcete být nenápadní, je třeba zvolit takovou techniku, které si nikdo nevšimne. Velmi populární je noční vidění, které pracuje se zbytkovým světlem. Podobným způsobem fungují i oči nočních predátorů, které odráží zbytkové světlo a umožní lovit i v noci. Noční vidění však není dokonalé, když se zvíře schová do trávy nebo za křoví, jen tak ho neuvidíte.

Použijte termovizi

Kvalitní termovize je tou nejlepší technikou, která vám umožní odhalit jakékoliv zvíře nebo i člověka. Pracuje na jiném principu než noční vidění. Všichni tvorové i předměty s teplotou vyšší než je 0°C vyzařují infračervené záření. Toto záření dokáže termovize zachytit a udělat vám ucelený obraz. Když se pátrá v noci po pohřešovaných lidech, termovize umožní najít i lidi, kteří jsou schovaní nebo třeba leží v trávě. Toto by vám noční vidění nikdy neumožnilo, termovize ano. Používá se však nejen při hledání, ale také při pozorování zvířat a pochopitelně je populární i u lovců. Tuto techniku můžete pořídit v internetovém obchodě na Dalekohlady-puskohlady.sk.

Zajistěte si kvalitní puškohled

Pokud lovíte zvěř, neobejdete se bez kvalitního puškohledu. V eshopu můžete také koupit puškohledy a to ve velmi široké nabídce, která potěší i ty nejnáročnější uživatele. Výběr puškohledu se liší podle toho, na co ho budete používat a jak. Někteří potřebují puškohledy pro sportovní střelbu, jiní loví zvěř z posedu. Nabízí se vám puškohledy s pevným zvětšením i s variabilním zvětšením. Vybírat můžete i puškohledy na vzduchovky, malorážky, kulovnice aj. Nabídka je široká a zahrnuje třeba také kolimátory. Inspirujte se výběrem a když vás nějaký puškohled zaujme, stačí si ho objednat a do několika dnů ho budete mít doma.