Kouříte? Pokud ano, rozhodně se za svou zálibu stydět nemusíte. Kouří mnoho lidí, je to příjemné, uvolňující a mnozí z nás by si nedokázali bez cigarety představit svůj den. Někteří kuřáci milují tradiční chuť tabáku, ale jsou i tací, pro které je ohraná a jsou rádi, když si jí mohou zpestřit. Někteří oželeli skutečnost, když se u nás přestaly dělat práskací cigarety s mentolovou příchutí. Nemusíte však být smutní, díky práskacím kapslím si můžete vaší mentolku vyrobit za několik sekund. Nebo byste snad chtěli jiné příchutě?

Objevte Puknito!

Puknito jsou práskací kapsle do cigaret, které můžete aplikovat do jakýchkoliv cigaret a filtrem a udělat z nich práskací cigarety. Nemusíte se ničeho obávat, kapsle jsou zdravotně zcela nezávadné. Kapsle si můžete pořídit ve stylovém průhledném balení a to přímo na webu puknito.cz. Balení kapslí má stylový vzhled a nabízí se vám celá škála příchutí. Můžete si objednat oblíbený mentol, dále také borůvku, meloun, colu, jahodu, hroznové víno, liči, jablko s mentolem, zelený čaj a další. Pokud nemáte rádi stereotyp, nabízí se vám také mix příchutí, ve kterém máte všechny zmíněné příchutě. Jak vlastně uděláte z běžné cigarety práskací cigaretu?

V každém balení máte připojenou dřevěnou paličku, která má ostrý a tupý konec. Za pomoci ostrého konce uděláte do filtru cigarety otvor, následně do otvoru umístíte práskací kapsli a s pomocí tupého konce kapsli zatlačíte. Před kouřením stačí stlačit filtr a užít si danou příchuť. Na webu si můžete dokonce pořídit speciální aplikátor MR.BLAST, se kterým vám aplikace nezabere více než 5 sekund. Díky práskacím kapslím bude kouření ještě lepší zážitek než předtím, navštivte web Puknito.cz a zajistěte si práskací kapsle také. Najdete zde eshop, kde najdete práskací kapsle MR. BLAST, Boomie i různé aplikátory. Inspirujte se širokou nabídkou.