Mnoho manažerů firem netuší, jaký měla firma obrat za poslední čtvrtletí, jak jsou vytížení její zaměstnanci, kdy budou hotové stávající zakázky nebo třeba kolik mají neplatičů. Vést firmu není vždy snadné, ale pokud se řídí špatně, brání to v jejím růstu a prosperitě. Pokud vám už nyní její řízené zabere mnoho času, je nejvyšší čas ji začít řídit skrze CRM systém. Díky němu vám zabere její řízení mnohem méně času a budete mít detailní přehled o všech důležitých informacích.

Využijte AutoCRM

AutoCRM je nejlepší tuzemský CRM systém, který je kompletně v češtině. Má přehledné rozhraní které je rozdělené do entit podle toho, čemu se potřebujete věnovat. Nejsou zde žádné nadbytečné funkce, systém vám bude na míru upraven tak, aby obsahoval jen to, co potřebujete. Pokud jste hledali pro projektové řízení – software, najdete zde sekci pro správu projektů, kde je můžete snadno spravovat a využít i Ganntův diagram, abyste viděli stupeň dokončení, návaznost na další projekty nebo třeba zaměstnance, kteří na daném projektu pracují. Můžete odsud kompletně úkolovat všechny zaměstnance, přiřazovat jim práci, sledovat jejich rozvrh, vytížení i docházku.

Co se týče klientů, můžete zde mít emailového klienta, vést si obchodní příležitosti i informace ke všem klientům. Už nemusíte mít nepořádek v dokumentech, je nejvyšší čas je digitalizovat a pro jejich správu použít správce souborů.

Pokud propagujete, můžete odsud řídit i reklamní kampaně a sledovat jejich efekt. Také zde můžete fakturovat a přesunout sem celé účetnictví. Máte prakticky neomezené možnosti. Je nejvyšší čas si usnadnit práci a řídit firmu moderním způsobem, zautomatizovat řadu procesů a vědět o všem, co se ve firmě děje. Systém můžete vyzkoušet zcela zdrama a to na webu AutoCRM.cz, kde se dozvíte i více informací.