Správné logo říká vše bez jediného slova. Znamená pocity cti, důvěry, hrdosti, dokonalosti a integrity. Profesionální logo vytvoří pocit spojení mezi značkou a spotřebiteli. Upevňuje pouto mezi organizací a její komunitou fanoušků, klientů, zákazníků, spojenců, ale také kritiků a odpůrců.

Logo není jen o tom, jak vypadá, ale také o tom, jak přitahuje pozornost současných i potenciálních spotřebitelů a o tom, jak je spotřebitel si logo zapamatovat a spojit s konkrétní značkou.

Logo určuje vaši identitu

Logo je vždy (nebo by mělo rozhodně být) vytištěné na všech produktech, vizitkách, webu, e-shopu, reklamních předmětech, logem by měla být označena prodejna nebo provozovna, logo sděluje vlastnictví. Může světu/potenciálním zákazníkům sdělit, kdo jste, jaký typ produktu nebo služby prodáváte nebo jaké výhody spotřebitelům nabízíte.

Logo by mělo zaujmout na první pohled

Profesionální tvorba loga je efektivní investicí i pro malé firmy. Lidé jsou přitahováni zajímavým designem a barvami. Logo, které označuje váš balíček z e-shopu nebo zdobí váš obchod, by mělo být navrženo tak, aby vzbudilo zájem a probudilo zvědavost vašich potenciálních zákazníků a přimělo je, aby se alespoň podívali a uvažovali, že si váš produkt zakoupí.

Logo odlišuje od konkurence

Existují určité symboly, které reprezentují konkrétní průmyslová odvětví nebo produkty. Například, kolik pizzerií jste viděli s logem, na kterém je italský kuchař s knírem, vysokým bílým kloboukem a širokým úsměvem? Možná drží směšně obrovskou pizzu? Dobré logo odráží, kdo jste, ale mělo by vás také odlišit od všech ostatních. Dobré logo by se mělo odvážit být jiné.

Wolfway.cz je web, kde objevíte tým zkušených designérů, kteří se nebojí být „jiní“. Žijeme v době, kdy se nosí originalita a jedinečnost. WOLFWAY s.r.o. patří mezi společnosti, kde se právě s takovým přístupem setkáte.