Chtěli byste vlastní společnost s ručením omezeným? Většina lidí začíná v byznysu jako drobný podnikatel. Následně se ukáže, jestli je byznys životaschopný a bude růst. Když se daří a byznys roste, lidé chtějí, aby rostla i prestiž a začnou často toužit po založení vlastní společnosti. Důvod je jednoduchý, je krásné a prestižní podnikat pod hlavičkou vlastního byznysu. Někteří však společnost stále nemají a důvodem jsou často obavy, že jde o složitý a zdlouhavý proces.

Založení společnosti je snadnější, než kdy dříve

Založení společnosti svépomocí je pro nezkušeného člověka skutečně zdlouhavé a nevyplatí se tento proces podstupovat bez potřebných znalostí. Byla by to pro vás jen velká ztráta času a tím pádem ve finále i peněz. Mnohem lepší volbou je nechat si založit společnost od profesionálů, kteří vám tuto službu zajistí za určitý poplatek. Nabízí se vám 2 možnosti. První možností je, že si necháte založit společnost, u které si sami určíte její název, výši základního kapitálu a další věci. Profesionálové vám ji založí a následně ji na vás převedou. Další možností je koupení ready made společnosti.

V takovém případě si můžete koupit již založenou společnost, která se na vás jen převede, jedná se o velmi rychlý proces a následně můžete koupenou společností plně disponovat.

Velmi oblíbená je také služba virtuální sídlo Bratislava. K získání společnosti potřebujete mít nějaké sídlo a to vám mohou profesionálové pronajmout. Nemusíte si tedy pronajímat drahé prostory, stačí si za pakatel pronajmout sídlo a s ním i službu virtuální kanceláře. Co to pro vás znamená? Tato služba vám zajistí, že můžete na sídle fungovat i přesto, že bydlíte nebo podnikáte jinde. Veškerá korespondence vám bude skenována nebo přeposílána na adresu, kterou si sami zvolíte. Virtuální sídlo si můžete zajistit na sidlo-firmy.sk.