Piešťany patří mezi neznámější lázeňská města na Slovensku. Toto město leží na západě země a je mezinárodním střediskem léčby revmatických chorob a významným regionálním centrem kultury, školství, sportu a rekreace. Slovensko je krásná země, která má rozhodně co nabídnout a lázně zde mají velmi vysokou úroveň. Pokud si chcete užít odpočinek, relax a podpořit léčbu svých neduhů, je třeba si zde vybrat vhodné ubytování.

Ubytujte se v jednom z nejlepších hotelů

Skvělou volbou je ubytování Hotel Park Piešťany. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel, který najdete v nádherném městském parku. Je kousek od historického centra města. Jde o tichou a pokojnou lokalitu umístěnou blízko řeky Váh. Ideální místo pro regeneraci a nabrání ztracených sil. Hotel nabízí 103 pokojů, elegantní krytý bazén, wellness, fitness, restauraci, kavárnu a také Sky Bar. Ochutnáte zde slovenskou i mezinárodní kuchyni a na recepci si můžete půjčit kola.

Jde o ideální pobyt pro seniory Piešťany. Co se týče pokojů, nabízí se vám dvojlůžkové pokoje Standard, Apartmány Standard, Studia, Apartmány LUX a pokoje pro imobilní. Nejlepší volbou pro ubytování jsou různé ubytovací balíčky, třeba velikonoční pobyt, Relax pobyt, Wellness pobyt, Harmony pobyt, Imunorestart či Senior pobyt nebo Léčebný pobyt. V hotelu můžete využít různé druhy masáží. Interiér celého hotelu je velmi luxusní. Od začátku až do konce si pobyt skvěle užijete a rozhodně se vám odsud nebude chtít odjíždět. Mnoho návštěvníků se sem rádo vrací a zajisté se budete chtít vracet i vy. Hotel je vhodný pro každého, mohou sem zavítat jednotlivci, páry i celé rodiny a skvěle si zde užít příjemný pobyt. Jestliže cítíte, že už potřebujete odpočinek od svého hektického života, tento hotel vám to umožní. Každý si zaslouží udělat si odpočinek, aby nabral dostatek sil. Zjistěte více informací na webu Hotelpark.sk.