Jak je v korunách stromů? Krásně. Cítíte se svobodní a propojení s přírodou. Mnoha lidem takové pocity chybí, protože jsou zaneprázdnění svým životem plným povinností a stresu. Možná už ani nevnímáte, jak jste se změnili, že už si neumíte užívat radost a jen se honíte za věcmi a statky, které nejsou vůbec důležité. Důležité je být v životě šťastný, umět se zastavit a přemýšlet o tom, jestli životem kráčíme správně. To se ovšem nestane, pokud jste v prostředí, kde nemáte klid. Je nejvyšší čas toto prostředí opustit a vydat se do korun stromů.

Luxusní ubytování na stromě

Ubytování v korunách stromů neznamená, že si ustelete na větvi. Nabízí se vám luxusní domy na stromě, které najdete nedaleko obce Křížany. Jsou umístěné hluboko v lese, kde není vidět žádná civilizace a kde neuslyšíte žádný městský hluk. Většina lidí je neustále v obklopení elektroniky, která je zotročuje. Kdy jste se naposledy podívali do počítače nebo na telefon? Domy na stromě jsou luxusní, ale elektroniku zde nehledejte. Je potřeba si od těchto přístrojů odpočinout, protože jen odvádí pozornost od toho, co je v životě skutečně důležité. V domě na stromě si opět uvědomíte své vnitřní já a začnete se soustředit na vše, co je v životě skutečně podstatné. Uvidíte po dlouhé době krásnou noční oblohu bez světelného znečištění, můžete se zavěsit v houpací síti na terase a kochat se pohledem na koruny stromů a poslouchat zpěv ptáků a šumění větru mezi listy.

Je to krásné ubytování pro přátele, rodiny i pro páry. Můžete zde mít čas jeden na druhého, aniž byste museli mít zapnutou televizi nebo se dívat do telefonu. Zjistíte zde, že existuje i mnoho dalších krásných aktivit. Přes den můžete vyrazit na výlety do okolí číst si knihu, grilovat, využívat přírodní saunu nebo jen tak relaxovat. Z domů na stromě je úžasný výhled na Ještěd, Bezděz a také na Ralskou pahorkatinu. Tento zážitek pro vás bude nezapomenutelný. Rezervujte si ho na Treehousejested.cz.