Erotické prádlo může mít ve vztahu velmi významnou úlohu. Pro muže to je něco neobvyklého, ale velmi přitažlivého. Kromě toho vhodně zvolené kousky zakryjí některé choulostivější partie, které nejsou dle vašich představ. Mohou to být například nádherné korzety či svůdné noční košilky. Dejte tedy průchod vaší ženskosti, umocněte vzrušení obou a pořiďte si rafinované erotické prádélko.

Velký výběr celé řady atraktivních kousků naleznete na e-shopu sosexy.cz.

Nebojte se experimentu, muži ocení něco méně tradičního a nového, co na vás ještě neviděli. Není tedy na škodu mít v zásobě něco méně tradičního, než jen kalhotky či podprsenku.

Na co si dát pozor při jeho výběru

Při výběru jednotlivých kousků si dejte pozor na to, aby ladily s vaší povahou. Pokud patříte mezi jemné typy, volte prádlo v barvách jemnějších – růžové, krémové či béžové. Pokud patříte mezi ženy dračice, můžete si dovolit prádlo v barvě červené či černé. S barvami to však nepřehánějte.

Důležité je, aby jednotlivé kousky dobře padly. Není úplně vhodné, aby prádlo bylo příliš těsné. Ne každému muži imponuje, když budou vaše křivky z prádla „přetékat“. I střih hraje důležitou roli. Volte takový, který vám je příjemný. Jen tak se budete cítit dobře a zároveň potěšíte i svého partnera. Také komplikovanost zapínání není na místě. Volte oblečení, které se snadno rozepíná, jinak partnera odradíte.

Svůdný vzhled prádélka podtrhnou i vhodné doplňky. Patří mezi ně lodičky s vysokými podpatky, výrazný náhrdelník nebo nádherné naušice. Díky nim dostane celý outfit úplně jiný rozměr.

Vhodně zvolené kousky dokáží některé partie zvýraznit a jiné naopak zakrýt. Každá žena svou postavu zná velice dobře. Také zná svého partnera a ví, co se mu líbí a čemu dává přednost. Myslete na to při výběru erotických kousků do vaší ložnice.