Těsnění je jednou z nejdůležitějších součástek, které se používají prakticky ve všech oborech. Jaké má vlastně těsnění účel? Jeho účelem je zabránit průniku tekutin prostřednictvím mezer v součástkách. Mezi 2 nebo více součástek se tedy umístí těsnění a následně už k průniku nedojde. Těsnění se obvykle vyrábí z takových materiálů, které jsou pružné nebo se dokáží do určité míry deformovat. Kvalitní těsnění se vyznačuje dlouhou životností. Těsnění se vyrábí v mnoha tvarech a z různých materiálů, podle toho, kam bude umístěné.

Specialista na těsnění

Pokud máte o těsnění zájem, je vhodné oslovit specializovanou společnost AFINIS Group s.r.o., která nabízí širokou škálu těsnění. Pokud je vaším cílem koupit ploché těsnění, společnost vám ho vyrobí za pomoci moderní technologie a to ve velmi krátké době. Těsnění může být vyrobené ze široké škály materiálů, jako jsou různé druhy gumy, mikroporézní gumy, grafitové desky, bezazbestové těsnící desky a další. Těsnění vám může být vyrobeno přesně podle vaší technické dokumentace. Může jít i těsnění do armatur, těsnění na vodu, kouř, plyn, ropné produkty, přírubové těsnění a další.

Možná, že potřebujete vyrobit rotační těsnění. Společnost vám může vyrobit hydraulické těsnění už do 24 hodin. Specialisté velmi dobře vědí, že v každé společnosti je zapotřebí dodržet kontinuitu provozu a tak se postará, abyste měli potřebné těsnění co nejdříve a to v požadované kvalitě. Mohou vám být dodány prototypy, ale i celé série těsnění. Samozřejmostí je optimální velikost a provedení pro okamžitou aplikaci.

Společnost nedělá jen konečné výrobky, ale poskytuje komplexní služby, které zahrnují technické poradenství a konzultace, diagnostiku a měření přímo u vás, výrobu těsnění na míru a mnoho dalšího. Více informací nalezete přímo na webu společnosti Afinisgroup.sk.