Jste single a už vás otravuje to, jak se vás neustále lidé vyptávají, kdy už si najdete partnera? To jsou pořád otázky typu „kdy už si najdeš přítele?“ „Anička od mé sousedky se bude vdávat. A to je mladší, než ty!“ „Co děti? Nechceš je?“ „Už na ně máš nejvyšší čas, věčně mladá nebudeš…“ To jsou otázky, za které by se mělo střílet lidi do vesmíru!

Také vás štvou přátelé a známí, kteří neustále sdílí na internetu zamilované fotografie a slaďácké posty o tom, jak moc se milují, neumí bez sebe žít, mají pocit, že našli toho pravého a podobně? Vás to moc nebere? Rain Yokohama to vyřešil po svém a všem svým sledovatelům vytřel zrak. Podle jeho sociálních sítí to vypadá, že přítelkyni má, i když jí nemá. Jak je to možné?

Chce to jen trochu nápaditosti, kreativity, pár rekvizit a můžete stvořit spoustu fotografií, které vypadají, že si užíváte podobně zamilovaných ran, pohledů, objetí jako všichni ostatní. Podívejte se na následující fotografie, které jasně ukazují, jak snadno se dá „realita na sociálních sítích“ uměle vytvořit.