Pořádáte akci, kde se lidé mají především bavit? Jste pořadateli plesů, soutěží, festivalů či jiných setkání, kde jde především o zábavu a vytvoření nezapomenutelných vzpomínek? Chystáte svatbu a chcete mít zvěčněné nezapomenutelné momenty originálním způsobem? Fotokoutky jsou mezi hosty stále více oblíbené a to hned z několika důvodů.

Každý se rád fotí

Ačkoliv většina lidí tvrdí, že se neradi fotí, opak je pravdou. Stačí několik drinků, správná parta lidí, veselá atmosféra a bláznivé propriety a model či modelka je z každého. Kdo nejvíce odmítá focení, je před objektivem v takových chvílích nejvíce. Fotokoutek je přesně takovým místem, který nechybí na žádném setkání lidí, kteří se přišli bavit. Fotokoutek rozproudí zábavu, což je jednou z jeho výhod.

Pořízené fotografie jsou památkou nejen pro samotné „modely“, ale také pro pořadatele. Fotografie z fotokoutků jsou bezprostřední, nevytvořené uměle a zcela spontánní. Vše je v režii fotících se účastníků.

Jak fotokoutek funguje?

Fotokiosek na žádné akci nepřehlédnete. Zelené plátno, které za vámi objeví, můžete nahradit džunglí, mořem či pirátskou lodí. Rekvizity, které vám pracovníci kiosku propůjčí, pozadí doplní a vy se rázem stáváte pirátem či vojákem.

Kromě výběru pozadí a rekvizit má fotobudka k dispozici cedulky, tzv. bubliny, s popisy, které plně vystihují akci, na které právě jste. „Bubliny“ vám umožňují mluvit beze slov a z obyčejné a strohé fotografie se rázem stává originální a vtipná momentka.

Jelikož je fotobudka mobilní, dá se využít téměř všude, v interiéru i v exteriéru.

 

Kde fotokoutek objednat?

Na webových stránkách fotokoutek.fun objevíte spolek fotografů, kteří jsou pro každou srandu a jejich práce je pro ně koníčkem, což se odráží v jejich nadšení pro každou pořádanou akci.

Kromě pronájmu fotokoutků, využijte klasických fotografických služeb k zachycení všedních i nevšedních životních událostí.