Aby mohl muž dosáhnout pohlavního aktu, potřebuje k tomu dosáhnout erekce. Pevná erekce je pro mnoho mladých mužů samozřejmost a objeví se u nich pokaždé, když přijde vzrušení. Pro někoho to samozřejmost není a to je problém zejména tehdy, když jste před roztouženou partnerkou a chcete ji uspokojit. Jak problémy s erekcí řešit?

Dbejte na prevenci

Už od útlého věku by muži měli dbát na prevenci erektilní dysfunkce. Základem je pravidelné cvičení a pohyb, což vám zajistí pružné cévy a dostatečnou hladinu testosteronu. Měli byste dbát také na štíhlý pas, protože ucpané cévy hůře prokrví vaše intimní partie. Důležité je nekouřit a vyhýbat se alkoholu, také byste měli dbát na zdravý jídelníček. Důležité je také posilovat prostatu, nejlépe pravidelným sexuálním životem nebo masturbací.

Léky na erekci

Když už se objeví erektilní dysfunkce, zajděte za urologem, aby vyloučil různé zdravotní problémy. Pokud jste v pořádku, obvykle vám předepíše účinné léky na erekci, tedy Viagu nebo Cialis. Ty se vám postarají o silnou erekci a lepší výdrž. Začnou působit obvykle už do půl hodiny a poznáte to při vzrušení a stimulaci penisu. V Čechách se oficiálně nemohou prodávat tyto léky bez předpisu a to zejména proto, že zde platí patent Pfizeru. Ten se nevztahuje na Indii a tak zde farmaceutická společnost Ajanta Pharma produkuje nejznámější generikum Viagry, kterému se říká Kamagra. Léky Kamagra mají mnoho podob, od šumivé Kamagry až po tablety, cucací bonbóny nebo třeba poživatelný gel. Jsou stejně účinné, ale výhodnější a bez předpisu, v lékárně je bohužel nepořídíte, v případě zájmu je potřeba se obrátit na některého z oficiálních zprostředkovatelů. Originální produkty Kamagra vám zajistí například eshop Kamagris.com.