Někdo mi mohl namítnout, že v dnešním digitálním světě je papírová vizitka přežitek, ale není tomu tak. Je to jedna z nezbytných součástí propagace firmy. Není velká, je cenově dostupná a obsahuje všechny potřebné informace o konkrétní firmě. Může tak být velmi silným druhem propagačních materiálů.

Proč si pořídit papírovou vizitku?

Klasické papírové vizitky nabízejí hned několik výhod. Je to jednoduché řešení, jak někomu předat kontaktní údaje nejen na sebe, ale i na firmu. Pokud je vizitka vytvořená profesionálním způsobem, je to velmi osobní předmět. Je to velmi hmatatelný prostředek, který se nám, pokud je vhodně řešen, vryje do paměti. Tento malý kousek papíru nám pomůže si lépe zapamatovat osobu, se kterou jsme hovořili. Věci, na které si můžeme sáhnout, si lépe zapamatujeme. Pokud se na vizitce objeví logo společnosti či fotografie, lidé si kontakt lépe vybaví. Vizitka je vždy po ruce, nepotřebujete mít zapnutý počítač ani žádné připojení k internetu. A nikdy nevíte, na jakém místě potkáte potencionální zákazníky. Vizitka je zkrátka vhodným doplňkem k celé řadě informačních technologií, které se dnes každodenně používají.

Na koho se obrátit?

Tisk vizitek zprostředkovává portál printuj.cz, který nabízí profesionální přístup. Vizitky zajišťuje ve dvou velikostech – 90×50 nebo 85×55. Na výběr máte papír křídový matný či lesklý ve dvou různých gramážích, pevný kartonový papír s jemnou strukturou, papír strukturovaný s imitací plátna nebo papír perleťový stříbrný

Tisknout lze jednostranně či oboustranně. Vizitky mohou být bez laminace nebo je lze zalaminovat. Zde se nabízí možnost laminace matné či lesklé. Díky laminaci získají vizitky luxusnější vzhled. Rohy lze zaoblit. Design vizitky si můžete zvolit vlastní či vybrat z předem připravených šablon.