Máte v plánu v dohledné době stěhování a už teď se děsíte toho, co všechno budete muset vyřešit, zařídit, sbalit, protřídit a podobně. Následně budete hledat jednu věc po druhé, protože ve změti krabic nenajdete nikdy tu správnou. Také to znáte? A co teprve samotný proces stěhování, převézt z jednoho místa všechny věci na to místo druhé, to určitě nebude jednoduché, bude s tím spousta práce.

Když se něco nedaří

A teď si představte, že vám „vybouchne“ auto. „Když jsem se stěhovala, měla jsem vše pečlivě naplánováno. Kamarád, který má stavební firmu, mi měl půjčit auto, kamarádi se sešli a vše jsme měli společně odstěhovat do mého nového bytu“ vzpomíná Klára na to, jak bylo zrovna pro ni stěhování stresující. „Den před samotným stěhováním mi však kamarád volal, že auto se zaseklo v Brně, má nějakou poruchu a nikdo neví, co s tím je“ popisuje hororový scénář, který sama prožila.

Nevěděla jsem, co si počít. Stěhovat se muselo, stávající byt jsem musela vrátit pronajímateli a v okolí nikdo, kdo by mi dodávku půjčil. Ze zoufalství jsem sedla k internetu, zadala pronájem dodávky Praha a připravila se na to, že namísto pozvání na pivo, které si kamarád naúčtoval za dodávku, budu muset vypláznout pořádný balík. Naštěstí se tak nestalo, protože jsem narazila na Dodávky Express“ usmívá se.

Pronájem, který je levný

Dodávku jsem si na internetu vybrala, zadala objednávku a vše bylo vyřešeno během pár chvil. Stačilo už jen vyzvednout si auto a jezdit s ním tak, jak bylo potřeba“ nadšeně popisuje Klára. „Navíc jsem nebyla limitována, co se kilometrů týče, takže mi ani nevadilo, že jsme se otočili dvakrát a ještě kamarádovi pomohli přivézt sedačku, kterou měl vyhlídnutou v obchodě“ uzavírá své povídání a dodává, že si všimla, že je na stránkách k dispozici půjčení minibusu. To prý s partou kamarádů vyzkouší v létě, když pojedou na dovolenou na kolech.