Púchov je malebné slovenské město na úpatí Bílých Karpat a Javorníků. Pokud cestujete na Slovensko, jedná se o jedno z příjemných míst, které byste měli navštívit. Jedná se o ideální výchozí bod pro cestování do širokého okolí. Než se sem vydáte, je vhodné si včas zajistit nějaké ubytování. ubytovací možnosti jsou široké a zajisté vás zajímá taková volba, která bude příjemná a zároveň cenově výhodná.

Ubytujte se v SISI Penzionu

Jestliže si chcete rezervovat ubytování v Púchově, SISI Penzion je skvělou volbou. Nabízí příjemné a moderní ubytování. Všechny pokoje a apartmány jsou plně vybavené, najdete v nich kuchyňskou linku, chladničku a jídelní stůl se židlemi. Samozřejmostí je volná Wi-fi a také snadné parkování. Pro své ubytování si můžete zvolit jednolůžkový, dvoulůžkový, tří nebo čtyřlůžkový pokoj. Dále máte k dispozici dvojlůžkové studio, třílůžkové studio DE LUXE, třílůžkové studio DE LUXE a třílůžkový apartmán.

Co se týče stravování, přímo v areálu se nachází restaurace SISI Metropolis. Blízko jsou také Sisi gardens a asijské bistro. Máte zde možnost zajištění cateringu a oslav. Abyste si udělali v penzionu rezervaci, nemusíte nikam volat, stačí navštívit webové stránky Penzionsisi.sk, kde si rezervaci vytvoříte. Celý tento proces vám nezabere více než několik minut času. Penzion SISI je skvělým místem, odkud můžete podnikat výlety do okolí. Jde o ideální volbu pro lidi, kteří rádi cestují a sportují, ocení to i celé rodiny. V nedaleké blízkosti penzionu naleznete sportovní hřiště, plavecký bazén, zimní stadion, čerpací stanici i bankomat. je zde mnoho hezkých tras na pěší výlety. Vydat se můžete po nábřeží Váhu a přehradní nádrži do blízkých lesů. Púchov vás velmi příjemně překvapí, jedná se o moderní město, které má bohatý kulturní a sportovní život. Zajistěte více informací přímo na webu Penzionsisi.sk.