Snad každý má v oblasti sexu nějaké ty sny, které by si rád vyzkoušel. Možná milování ve trojici, na nějakém tom neobvyklém místě, masáž čokoládou, hraní her a podobně. Je spousta věcí, které lidé touží vyzkoušet.

Pokud máte vedle sebe partnera nebo partnerku, kteří jsou otevřeni možnostem, můžete si navzájem plnit své sny a touhy. A to i v případě, že vás lákají bdsm praktiky, které jsou tak trochu tvrdšího rázu.

Praktiky, které znáte z filmu

V posledních několika letech se tyto praktiky více či méně objevily ve filmové trilogii Padesát odstínů. Lidé se možná o tuto tématiku začali víc zajímat, toto neprozkoumané odvětví se dostalo víc na světlo. Co vlastně toto označení skrývá? BDSM je pojem, který v sobě schovává širokou škálu sexuálních praktik. Jde v mnohém o domluvu a to především v tom ohledu, že jeden z partnerů je nadřazen tomu druhému. Patří zde například erotický sadismus, masochismus nebo také různé druhy fetišismu.

Právě u fetišismu (erotické zaměření na určité předměty nebo části těla) můžete využít například fetiš oblečení, které může navodit příjemnou atmosféru a vy si tak můžete vyzkoušet věci, o kterých třeba zatím jen tajně sníte. Je-li váš partner vašim touhám nakloněn, případně se nebrání zkoušení nových věcí, pak máte dveře otevřené, můžete objevovat nové a nové věci.

Submitivita versus dominance

Tyto praktiky fungují na absolutní oddanosti a poslušnosti podřízené, tedy submisivní osoby, vůči dominantní osobě. Na oplátku zase dominantní osoba zaručuje, že se s podřízenou osobou bude jednat tak, jak se předem domluvilo. Důležitá je v tomto ohledu domluva a to velmi pečlivá. Domlouváte záchranná slova, kam až je možno zajít nebo také to jaké bdsm pomůcky použijete a jaké naopak ne. Vše je o vzájemné důvěře a domluvě.