Před několika lety by představa stovek dronů osvětlujících noční oblohu obrázky a příběhy byla nepředstavitelná. Lidé znali pouze ohňostroje, které znečišťují životní prostředí a děsí zvířata.

MAGIC DRONES s.r.o. je společnost, která nabízí jedinečné umělecké možnosti díky velkému plátnu – obloze. Světelná show ovládaná drony má stále více příznivců a obdivovatelů.

Drony předvedou show na firemním večírku i v rámci dětského dne

Umělecké vyjádření pomocí dronů je možné pouze proto, že drony lze ovládat s velkou přesností. Je možné určit polohu a trajektorii každého dronu tak přesně, jako malíř ovládá polohu a trajektorii svého štětce. GPS pro venkovní show umožňuje dronům udržovat extrémně stabilní pozice ve vzduchu a vytvářet tak neuvěřitelné vizualizace nebo dechberoucí příběhy.

Dronová světelná show je hřebem každé oslavy, slavností, svatby, kulturních nebo sportovních akcí či originální zakončení dětského dne.

Oslňte své obchodní partnery a významné klienty

Drone show nabízejí obrovské množství možností, jak show přizpůsobit tématicky konkrétní akci. Kontaktujte provozovatele těchto show – magicdrones.cz a nechte se inspirovat některými projekty nebo si nechejte vytvořit vlastní dronovou show. Na tmavé obloze mohou drony vytvořit logo vaší firmy a to dokonce ve věrohodných barvách, animace kopírující vaše produkty nebo dokonce příběh o vzniku vaší firmy. Dron show lze propojit s hudbou nebo mluveným příběhem.

Firemní večírky pořádané nejen pro zaměstnance, ale také pro obchodní partnery a významné klienty by měly být nezapomenutelné. Zapomeňte na nudné a životnímu prostředí škodlivé ohňostroje, buďte IN a oslňte všechny přítomné světelnou show s drony. Věřte, že všichni hosté zůstanou užasle ohromeni nad show, která se odehraje nad jejich hlavami.