Vánoce klepou pomalu na dveře a Vy nemáte stále jasno v tom, čím potěšíte svého manžela pod vánočním stromečkem? Nadšenci adrenalinových sportů jistě uděláte radost poukázkou na indoor skydiving.

Proč darovat právě poukázku na indoor skydiving?

Tento adrenalinový zážitek www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving je netradiční už jen tím, že si při něm vychutnáte pocity chvění i napětí. Zážitek je vhodný především pro všechny, kteří chtějí na vlastní kůži zažít volný pád. Omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech prožijete v jediném větrném tunelu v České republice, stačí přijet do Hurricane Faktory arény v Praze Letňanech. Ve větrném tunelu proudí vítr až o rychlosti 270 km za hodinu. Let probíhá v letové komoře pod dohledem zkušeného instruktora a je tedy naprosto bezpečný. Po skončení letu účastník letu společně s instruktorem shlédne video se záznamem letu, které bude doprovázeno rozborem.

Originální dárky plné dech beroucích okamžiků

V portfoliu společnosti Firma na zážitky najdete však celou řadu dalších jedinečných tipů na skvělé dárky pro Vaše nejbližší. Můžete se nechat inspirovat originálními dárky z těch nejlákavější oblastí zábavy nebo sáhnout po dárkových poukazech a nechat výběr na obdarované osobě. Originální dárky pro ženy i muže jsou plné nevšedních okamžiků i jedinečných vzpomínek. K nejlákavějším zážitkům patří bezpochyby originální dárky v podobě eurovíkendů pro dva, který nabízí možnost ubytování v luxusním hotelu, pochutnání si na delikatesním menu i kvalitní wellness služby. Kromě toho si samozřejmě během návštěvy evropských měst užijete romantické chvíle po boku Vaší drahé polovičky.