Říká se, že kdo si hraje, nezlobí. Je to taková okřídlená fráze, ale ze zkušenosti asi všichni víme, že je v ní hodně pravdy. Když zabavíte děti zajímavou činností, nebo i dospělé, máte od nich na chvíli pokoj. Samozřejmě nic se nemá přehánět, ale můžete tuto logiku aplikovat i na hraní počítačových her. Čeho je moc, toho je brzy příliš, nicméně, pokud si stanovíte rozumné mantinely, není důvod nenechat děti hrát jejich oblíbenou hru, při které dost možná získají i různé dovednosti, rozvinou svoje schopnosti, zejména pokud jde o rychlé řešení nepředvídaných problémů.

PC podle her

Hry jsou různé, menší děti mohou hrát různé adventury, arkády, sportovní hry. Pro starší jsou potom určené simulátorové hry, případně fantasy či střílečky, které by ty menší mohly poznamenat. Podle toho, jaké hry předpokládáte, že budete vy či vaši potomci hrát, se potom vybírá nejvhodnější herní počítač. Můžete si jej samozřejmě sestavit sami, ovšem bude vás to stát značné náklady a velké množství času, než dáte dohromady takové komponenty, které budou navzájem kompatibilní.

Nejste-li zkušení znalci hardwaru, spolehněte se raději na již navržené a ověřené počítačové sestavy. Pro ty, kteří jsou zaměřeni na starší hry a nevyžadují hraní náročnějších her, jsou určeny nižší modelové řady počítačových herních sestav, které mají ale dostatečný výkon i na modernější hry, byť si je nezahrajete v maximálním nastavení. Můžete potom vybírat sestavy z řady Bobcat nebo Falcon.

Pokud si rádi občas zahrajete i náročnější moderní hru, zvolte raději některý model z řady Pather, případně Tiger. Pro maximální herní zážitek a rovněž rezervu výkonu do budoucna se potom rozhodněte pro Zombie Machine či Elite Gamer, které jsou na trhu skutečně top. Výkon těchto herních PC sestav je omračující, počítají i s tím, že hry, které teprve vyjdou, budou ještě náročnější než ty, které jsou právě k dostání. Spolehněte se na profesionální kvalitní herní PC sestavy a odborný přístup personálu, který vám zkušeně poradí a doporučí sestavu odpovídající vašim nárokům.