Chorvatsko je a bude stále oblíbenou destinací a ideálním místem k pasivně i aktivně strávené dovolené. Jaderské moře láká svou průzračnou vodou a čistotou, celá země pak také nádherným slunečným středomořským podnebím. Ubytování u moře je sázkou na jistotu pro odpočinek a relaxaci. Toužíte chvíli vypnout od všedních starostí? Tyto místa vás nabíjí novou energií.

Ať už si vyberete Istrii, Dalmácii, Kvarner nebo Dubrovník – vše má své kouzlo a vy se sem budete moc rádi vracet. Oblázkové pláže jsou dlouhé a nabízejí spoustu nezapomenutelných pohledů do přírody. Vše zalité sluncem v oáze klidu a nebesky modré oblohy! Ubytování Chorvatsko tak přímo vybízí k tomu si zde polenošit nebo vyrazit do hor na túru.

Jaké si vybrat ubytování?

Každý má jiné představy o dokonalé dovolené, ale určitě se shodneme na tom, že kvalitní ubytování je základ. Apartmány Chorvatsko vás nadchnou skvostnými interiéry s moderním vybavením a vlastním sociálním zařízením. Krásné vilky posazené v bujné vegetaci přírody si zamilujete.

Užijte si luxus a dopřejte si maximální pohodlí za skvělé ceny

Pláž je u vilek skutečně nedaleko, takže se k ní projdete hravě pěšky. Dobře dostupné v okolí jsou pak rovněž obchody, restaurace, ale třeba i lékárny, čerpací stanice a autobusové zastávky. Když vás moře omrzí, není problém se slunit u bazénu a přitom se v něm příjemně ochladit. Někteří lidé toužící po dovolené u moře nemají rádi horko, na takové případy jsme taktéž připraveni. Pokoje v apartmánech jsou plně klimatizované, což je v těchto horkých letních dnech skutečnou úlevou. Také fakt, že nemusíte denně vařit, vás jistě potěší. Budete mít tak více času na seznámení se s místními lidmi, kulturou a zábavou. Ať už se sem chystáte s dětmi nebo bez nich, každý si tu najde to své.