Ženy milují šperky a to všeho druhu. Některé si potrpí jen a pouze na diamanty, které jsou velmi drahé a k tomu však musí mít konto, které tyto nákupy zvládne. Říká se, že diamanty jsou nejlepší přátelé žen, zpívá se o tom dokonce i v písničkách. Jak si vedou v žebříčku oblíbenosti brilianty? A co to vůbec je briliant? Je podobný diamantům? Je to jiný drahokam nebo polodrahokam? Chcete si pořídit krásné a moderní šperky s briliantem? Kde si takové šperky pořídit a jaké se vám budou líbit? Vybírejte z široké nabídky!

Co je to briliant?

Jde o diamant či jiný drahokam, který je vybroušen do zvláštní formy. Nejde tedy o další z kamenů, ale o speciální formu brusu. Na drahokamu najdete mnoho faset, tedy plošek a to tak, aby vyniknul jeho lesk. Je s puncem výjimečnosti. Tento brus je znám už od roku 1910 a bývá moderní a velmi často využívaný pro mnoho drahokamů či zirkonů. Diamantové prsteny potěší každou ženu, pokud své vyvolené chcete udělat radost, jistě si z široké nabídky vyberete ten pravý kousek pro vaši vyvolenou. Ať už jde o dárek k narozeninám, pro zvláštní příležitost a podobně.

Moderní a krásné náušnice

Klenoty Aurum nenabízejí jen prsteny, ale jejich nabídka je opravdu rozmanitá a široká. Od dámských šperků, hodinek, přes ty pánské kousky, které zaujmou. Pro ženy jsou k dispozici také náhrdelníky, náramky, snubní prsteny či náušnice. Chcete své vyvolené koupit diamantové náušnice? Z nabídky si jistě vyberete a to podle toho, jaké kousky vaše vyvolená preferuje. Některé ženy si zakládají na menších a nenápadných špercích, jiné se chtějí zviditelnit, proto sáhnou po barevnější či větší kombinaci. Náušnice visací, jednoduché pecky, nápadné či nenápadně. Vybere si opravdu každý.