Národní park Nízké Tatry je turistická oblast, která láká k návštěvám nejen v obdodí zimy, kdy je zde dokonalý prostor pro lyžování a další zimní aktivity, ale i během dalších období roku. Je to místo ideální pro zajímavé turistické výlety. Pokud i vy se vydáte poznávat tato místa, využijte možnosti ubytování v hotelu Björnson.

Lyžařské středisko Jasná a hotel Björnson

Jasná patří mezi největší lyžařská střediska a svým návštěvníkům nabízí velké množství aktivit a to nejen v zimním období. Hotel Björnson je umístěný v Demänovské dolině, právě uprostřed střediska Jasná. Jedná se o nádherný hotel v Nízkých Tatrách a především o ojedinělý ubytovací komplex poblíž svahu a lanovky.

Areál nabízí ubytování nejen v původním hotelu, ale také ve Ville nebo v Hostelu a novinkou jsou pak nové chatky TREE HOUSE.

Původní chata Björnson byla postavena již v roce 1952 ve stylu typicky horském. Postupně došlo k celé řadě úprav a rozšiřování až do současné podoby.

Hotel svým návštěvníkům nabízí kvalitní ubytování i s ním spojené služby. Vyhledávají jej i rodiny s malými dětmi a vítaným návštěvníky jsou i domácí mazlíčci.

Můžete však udělat radost i svým blízkým, neboť hotel nabízí také dárkové poukazy pro ubytování a další hotelové služby.

  • TREE HOUSE

Jedná se o celodřevěné chatky, které jsou umístěné přímo v lese. Návštěvníkům se tak nabízí jedinečná možnost využít apartmány Liptov pro relaxaci a pobyt v klidu, ničím nerušeném. TREE HOUSE jsou postaveny ve stylu severské architektury. Chatky jsou konstruovány tak, aby dokonale splynuly s okolním lesem a nerušily tak jeho atmosféru. Materiály, které se používaly při přestavbě starších částí, ale i k výstavbě nových ubytovacích kapacit jsou co možná nejvíce přírodního rázu. Díky tomu jsou v co největším souladu s přírodou.