Hledáte efektivní způsob čištění rozlehlejších prostor ve vaší firmě či prodejně? Vsaďte na profesionální úklidovou techniku, která se postará o precizní úklid ve vnitřních i venkovních prostorách. Díky nim bude úklid naprostá hračka.

Venkovní úklidová technika

Díky německé značce multicar, kterou můžete znát i pod českým výrazem Multikára, máte možnost využít multifunkční užitková vozidla. Tato značka čerpá již z 80 let dlouhé tradice a i díky tomu je stále jedničkou na trhu malých nosičů komunálních nástaveb v České republice i dalších zemí. Spolupracuje také s dalšími výrobci nástaveb a nabízí tak mnoho variant celoročního využití v komunální oblasti, zahradnictví, stavebnictví či likvidaci odpadu. Využít tak můžete více než 100 druhů nástaveb, díky čemuž jsou splněny vždy všechny vaše požadavky.

Vnitřní úklid

Důležité je však řešit nejen venkovní úklid, ale také pravidelný úklid vnitřních prostor. S ním si hravě poradí scrubmastery. Scrubmaster 12 je praktickým, kompaktním a snadno přepravitelným podlahovým mycím strojem pro čištění menších ploch. Oceníte ho tedy v menších prodejnách či kancelářích. Díky vystupující hlavě diskového kartáče můžete čistit blízko okrajů, čímž se šetří pracovní čas. Scrubmaster pracuje důkladně a vyniká nízkou hmotností a skládací rukojetí, která zajišťuje snadný transport a uskladnění. Kompaktní konstrukce zajišťuje vysokou úroveň ovladatelnosti. Dobíjet baterii můžete díky integrované nabíječce z jakékoliv standardní elektrické zásuvky.

Vsaďte na efektivitu

I v případě úklidu si můžete zvolit kvalitu. Díky tomu bude udržování čistoty ve firemních prostorách mnohem snazší a ušetříte také řadu financí. Profesionální úklidová technika vám zajistí opravdu precizní úklid, který je navíc proveden mnohem rychleji. Zvolte si proto efektivní řešení v podobě ověřené úklidové techniky.