Notebook je pomocníkem, který dnes používá většina domácností. Často se však stává, že se notebook rozbije po záruční lhůtě a vy se již s opravou nemůžete obrátit na výrobce. Koho v takovém případě kontaktovat? Kdo vám s opravou pomůže?

Závada notebooku

Nejde vám notebook zapnout, nereaguje na zapnutí, zapne se, ale nic se nezobrazí? Máte rozbitý notebook? Nefunguje vám klávesnice, máte rozbité LCD, prasklé šasi či zlomené panty? Zasekává se váš počítač a zahřívá? V tom případě se obraťte na profesionály z rgservice.cz, kteří si se všemi zmíněnými závadami poradí.

Online řešení

Co dělat, když notebook nefunguje? Stačí, když si na jejich stránkách objednáte opravu. Nejdříve vyplníte formulář „objednat opravu“ a zvolíte si způsob dopravy do servisního centra, který vám bude vyhovovat. Buď notebook doručíte na provozovnu sami, která je v Třinci, nebo zvolíte formu svozu. Notebook si u vás vyzvedne přepravní společnost a doveze ho do servisního střediska. Cena přepravy do servisu a zpět činí 240 Kč.

Postup opravy

Po převzetí notebooku je nejdříve provedena diagnostika, a to zcela zdarma. Poté budete kontaktováni s výsledkem diagnostiky a cenou opravy. Až po vašem schválení dojde k opravám notebooku. Oprava je provedena zpravidla do 7 pracovních dnů, jedná se tedy o velmi rychlé řešení především v případě, pokud notebook využíváte k práci. Poté je vám notebook odeslán zpět opravený, otestovaný a je zaslán zpět na dobírku.

Záruka

Na veškeré opravy máte navíc záruku 3 až 24 měsíců. Ta se odvíjí od typu opravy. Vše jde tedy velmi rychle. Stačí objednat opravu, nechat notebook odvézt či ho přepravit na provozovnu a pak už se jen můžete těšit na opravený notebook. Obraťte se v případě závady notebooku na profesionály ve svém oboru.