Přemýšlíte nad tím, že se naučíte nějaký cizí jazyk, ale nechce se vám chodit do školy? Pak jsou pro vás ideální volbou individuální jazykové kurzy online, které nabízí Jazyková škola Britannika. Problémem však není, v případě, že byste si to rozmysleli, také výuka prezenční, která probíhá přímo v prostorách školy.

Proč právě Britannika?

Protože nabízí řadu výhody. Sami si můžete stanovit počet hodin a během výuky můžete velmi snadno hodiny přidat nebo naopak ubrat. Na výuce se podílejí kvalifikovaní čeští lektoři nebo rodilí mluvčí konkrétního jazyka. Pokud bude výuka probíhat ve škole, jsou zde připravené učebny určené pro individuální výuku a vybavené potřebnou moderní technikou.

Nabídka kurzů

Samozřejmostí jsou kurzy všeobecné angličtiny, dále pak se jedná o kurzy zaměřené na konkrétní obory – obchod, administrativa, medicína pro lékaře nebo sestry, technologie, cestovní ruch. Mezi další kurzy specializované pak patří výuka obchodní němčiny nebo ruštiny.

Britannika nabízí své služby a kurzy praha online již dlouhou dobu. Získala tak řadu cenných zkušeností, které se odrážejí v současné nabídce. Výukový program je pestrý a velmi zajímavý, výuku vedou zkušení lektoři. Ceny kurzů jsou velmi příznivé a stálí zákazníci se mohou těšit na atraktivní nabídky. Kromě již výše zmíněných online jazykových kurzů je možno si objednat i další kurzy některého z deseti světových jazyků. Výuka je vedena jednotným metodickým přístupem, kombinuje různorodé a kreativní aktivity ústní i písemné formy, které směřují k dokonalému osvojení konkrétního jazyka. Pro výuku využívá moderní technologie i učebnice. Na počátku výuky budete podrobně seznámeni s celkovým výukovým plánem. Kromě výuky jazyka získáte také celou řadu užitečných informací o dané zemi, jejíž jazyk se budete učit.