Mnoho lidí už si zvyklo, že každý proces je byrokratickým peklem. To je také důvod, proč mnoho lidí vlastní nepojízdný vůz a odkládá jeho likvidaci Možná jste celí nešťastní z toho, že musíte zase něco řešit. V případě nadbytečného vozu se však ničeho děsit nemusíte. Likvidace vozu není náročná. Naopak, když se obrátíte na firmu na Zahotove.cz, nic nemusíte řešit a ještě dostanete do druhého dne peníze za ruku, jak likvidace automobilů s touto firmou probíhá?

Vše zvládnete levou zadní

Základem je firmu kontaktovat a to buď telefonicky nebo prostřednictvím formuláře na jejich webu Zahotove.cz. Firmě sdělíte informace o svém vozidle a ona vám následně pošle cenovou nabídku. Jak ovšem vůz firmě dovezete? O to se starat nemusíte, firma si totiž přijede pro něj. Jen ji sdělíte, kam má přijet a ona ho vyzvedne kdekoliv po České republice zcela zdarma. Přijede pro něj do 24 hodin, takže když dnes zavoláte, zítra už můžete mít po starostech peníze za vůz vám nebudou vyplaceny na účet a ani na ně nebudete muset čekat, dostanete je ihned na ruku. Když pracovník přijede, váš vůz prohlédne a sdělí vám čistou výkupní cenu. Ta závisí na stavu vozidla, použitelnosti náhradních dílů i aktuální výkupní ceně železa. Na místě se podepíše kupní smlouva, peníze dostanete vyplaceny v hotovosti a také dostanete protokol o ekologické likvidaci, díky kterému můžete vůz odhlásit z registru vozidel.

Můžete si od společnosti nechat zlikvidovat i nepojízdné autovraky, nákladní vozidla nebos tavební stroje. Likvidace vozidel je velmi snadná. Už dávno nemusíte absolvovat byrokratické peklo, vše je snadné. Zajímá vás více informací a chtěli byste svůj vůz nechat zlikvidovat co nejdříve, obraťte se na Zahotove.cz. Najdete zde potřebné informace i kontakt na firmu.