Ať už pořádáte soukromou nebo veřejnou oslavu, vždy hledáte zábavu, která bude pro návštěvníky nezapomenutelná. Takovou nabízí světelná dronová show, kterou zprostředkovává společnost MAGIC DRONES u nás i na Slovensku.

Co je dronová show?

Je to ohromující podívaná odehrávající se na obloze. Obstará ji různý počet osvětlených, synchronizovaných dronů. Společnost MAGIC DRONES jich naráz nabízí na obloze až 200. Drony na obloze vytvářejí důmyslné choreografie a seskupují se do různých leteckých formací. V rámci předem naprogramované show mohou na obloze vytvořit tvar, nápis, logo, postavu, obrazec, číslovky nebo animace. Dron show je vždy přesně sestavená a může být sladěná s hudebním doprovodem nebo třeba laserovými efekty. Tato show bývá často považována za zelenou variantu ke klasickým ohňostrojům. Výhodou je, že snižuje riziko vzniku požárů, neznečišťuje životní prostředí a je k němu ohleduplnější. Kromě toho má daleko větší rozsah efektů, než ohňostroj. Dokonce může, na obloze, vykouzlit i příběh. Lze ji realizovat opakovaně a objednat si můžete na jeden večer i několik různých letů. Odehrává se ve výšce 120 metrů a je viditelná na vzdálenost větší, než jeden kilometr.

Pro koho je show určená?

Využít ji mohou různí pořadatelé. Mohou to být soukromé osoby, ale i města nebo obce, firmy, společnosti, organizace, různé agentury. Je to vhodná zábava pro doplnění společenské, kulturní, hudební či sportovní akce.

Města a obce si show mohou objednat pro různé slavnosti, poutě, na Vánoce nebo Silvestra. Organizace show využívají jako zábavný doplněk pro festivaly, sportovní události a další eventy. Show ohromí všechny návštěvníky. Dronová show je vhodná i na hudební open festivaly nebo venkovní koncerty. Velkou radost budou mít i děti, pro které může dronová show vykouzlit na obloze známé pohádkové postavy.