Motorka je úžasný stroj. Když jedete na motorce, cítíte mnohem větší svobodu než při jízdě v automobilu. Mnoho lidí může namítat, že automobil má více výhod, to sice ano, ale motorka vám umožní získat mnohem větší zážitek z jízdy. Cestování na motorce si užijete zcela jinak a není to jen o tom, dostat se z bodu A do bodu B, ale především o radosti ze samotné jízdy. Vždy by se ale mělo v první řadě myslet na bezpečnost.

Bezpečnost především

Aby byla jízda na motorce příjemným koníčkem, měla by být dodržena základní bezpečnostní opatření. Stačí jeden jediný pád k tomu, abyste měli zkažený celý život. Přitom stačí udělat tak málo, jezdit ohleduplně a zajistit si správnou motorkářskou výbavu. Nejdůležitější ze všeho je chránit hlavu. Ideální ochranou jsou třeba kvalitní přilby Shark. Na motorce je zapotřebí motorkářské oblečení a helma proto, že je to vaše jediná ochrana.V automobilu jste jako v brnění, chrání vás pás, airbagy a při nehodě odnese většinu nárazu automobil, zatímco pasažéři většinou vyváznou s menšími následky.

U motorky vás při nehodě chrání pouze vaše oblečení a následky nehody se často odvíjejí o toho, jaké vybavení zvolíte. Zajímají vás motorkářské přilby HJC? Kompletní motorkářské vybavení pořídíte ve specializovaném eshopu Moteam.sk. Na webu pořídíte vše potřebné pro ochranu za jízdy, pořídit můžete motorkářské oblečení, obuv, doplňky, batohy a příslušenství. Oblečení na motorku je vyráběno tak, aby vám při pádu zajistilo co největší ochranu a zároveň tak, aby bylo komfortní a skvěle vypadalo. Zajisté se budete i vy sami cítit lépe, když na sobě budete mít oblečené oblečení určené pro motorkáře. Inspirujte se širokou nabídkou eshopu, pořídíte zde to nejlepší motorkářské vybavení za ty nejlepší ceny.