D*

Velkým nešvarem dnešní doby je neskutečná drzost zlodějů a podobných individuí, kteří se absolutně nebojí vstoupit na soukromý pozemek. Pokud vlastníte osamělý dům či jinou nemovitost, pak jste se určitě se zloději nebo bezdomovci již potýkali. Je ovšem složité jim něco dokázat, pokud nemáte záznam celého incidentu. Ten ovšem snadno získáte s kvalitní fotopastí.

Proč používat fotopast?

Fotopast je vynikající automatické zařízení, které bude chránit váš pozemek před nezvanými návštěvníky. Kamkoliv jej nasměrujete, bude bedlivě střežit daný prostor. Funguje totiž na principu zachytávání tepelných změn v určitém sektoru, takže jí neunikne skutečně nic. Díky tomuto speciálnímu PIR čidlu bude fungovat nejen ve dne, ale její účinnost se nesníží ani v noci, ani v případě špatných povětrnostních podmínek.

Jak se fotopast instaluje?

Instalace fotopasti je skutečně jednoduchá, a to hlavně díky velkému displeji. S ním totiž snadno zaměříte požadovanou oblast. Poté už stačí přepnout fotopast do režimu ON, o nic víc se nemusíte starat. Na displeji se v tento okamžik začne odpočívat lhůta, během které uvidíte, co snímá. Nyní je ten pravý čas na seřízení a případné poupravení fotopasti, aby skutečně snímala tu oblast, o kterou se nejvíce obáváte. Po skončení odpočtu se zařízení automaticky přepne do režimu snímání.

Vaše fotografie jen tak někdo neuvidí

O zachycené snímky se nemusíte vůbec bát, neboť je můžete perfektně zaheslovat. Celou fotopast zabezpečíte heslem, takže se do ní bez jeho znalosti nikdo nepodívá. To oceníte zejména v případě, pokud jste skutečně zachytili zloděje a chcete snímky použít jako důkazní materiál při jednání s policií nebo přímo při soudním jednání. Jednotlivé obrázky budou také očíslovány, takže ihned uvidíte, ze které fotopasti daný snímek pochází.

Pořízením fotopasti se zlodějů asi nezbavíte, avšak každého nezvaného hosta budete mít pečlivě zaznamenaného, což se vám bude hodit při následných právních krocích.