Dokážete si představit festival, výstavu, vystoupení nebo zajímavou přednášku bez toho, aniž byste se za celou dobu napili? Pravděpodobně ne. Každý zodpovědný podnik či pořadatel akcí dbá na to, aby měl zajištěné občerstvení. V případě masových akcí je nemyslitelné, aby se používaly výrobky ze skla a porcelánu, jelikož jsou drahé a když se rozbijí, představují i možnost nebezpečí. Z toho důvodu je nelepší opatřit si dodavatele jednorázových kelímků, protože kelímky nejsou drahé a zajistí vám možnost občerstvení pro každého hosta.

Kde kelímky nejvýhodněji nakoupit?

V České republice je jedničkou na obalové materiály společnost JARICO, která dodává široký sortiment obalů pro gastronomii i další odvětví. Můžete zde pořídit velké i malé objednávky obalového a gastro sortimentu. Pokud jsou vaším cílem nápojové kelímky, můžete je zde vybrat v široké škále provedení, jak z hlediska materiálu, tak i objemu a tvaru.

Druhy kelímků

Hledáte levnou možnost, jak občerstvovat hosty? Pak jsou nejlepší plastové kelímky, jsou cenovým trhákem, můžete si pořídit kelímky na kávu i ostatní nápoje za pakatel. Ačkoliv jsou velmi levné, někteří preferují pevnější kelímky, pro ty jsou ideální volbou PET a KRYSTAL kelímky. Tyto kelímky se dobře drží, déle vydrží a dobře se z nich pije. Jestliže se chcete vyhnout plastovým materiálům, objednejte si papírové kelímky, lze je využít stejně dobře jako plastové nebo PET kelímky. Na horké nápoje a polévky jsou zase vhodné termo kelímky (EPS). Obzvláště v chladných dnech uchovají obsah dlouho horký. Vybírat můžete i víčka na kelímky nebo papírové podnosy, které umožní přenášení více kelímků, aniž byste vylili jejich obsah. Na Jarico.cz můžete vybírat i další druhy obalových materiálů na jídlo a věcí, které na různých akcích nemohou chybět. Projděte si sortiment a uvidíte sami, že JARICO je skvělá volba.