V rámci moderní doby platí, že jen málokterá úspěšná akce může přežít, aniž by nabízela svým posluchačům dostatek kvalitní interaktivní zábavy. I sebelepší přednašeč v dnešní době zkrátka potřebuje správný background k celému projevu, aby působil opravdu naprosto profesionálně.

Jednou možností je kvalitní projekce

Asi nejčastěji používanou možností, jak vytvořit dobrou prezentaci svého obsahu, je klasická projekce. Projektory jsou poměrně jednoduchá zařízení, která nemají vysoké nároky na instalaci a přitom mohou poskytnout výbornou zkušenost jak pro posluchače, tak i pro přednášející. Jakékoliv příslušenství navíc není třeba, a proto je zapůjčení projektoru jednou z nejlepších možností.

Vedle samotného zapůjčení projektoru je ale potřeba myslet i na dobré promítací místo. Projektor jako takový nám nabídne možnosti jednouché interakce pomocí připojeného počítače, popřípadě také pomocí dálkového ovladače.

Ve většině konferenčních prostorů ale nejsou tabule tak, jako jsme zvyklí například ve školách. Doplňkem, který tak určitě využijete je pronájem plátna. Projekční plátno má tu výhodu, že jeho povrch dokáže mnohem příjemněji a efektivněji vykreslit vaši prezentaci. Proto se nemusíte bát například barevných změn, které mohou být typické u promítání na stěny nebo starší tabule.

Zajímavou alternativou mohou být televizory

Někdy ale existují specifické potřeby, pro které nemusí být projektor tak moc efektivní, jako například projekce na televizoru. Popřípadě i jejich propojení může být dost kvalitní a schopnou kombinací. V případě LED obrazovky pronájem nemusí být tak jednoduchý.

Jejich zapůjčení se věnuje podstatně menší část společností. Pochopitelně je zde důvodem vyšší pořizovací cena zařízení, přičemž jejich poškození není obtížnou záležitostí. LED obrazovky každopádně mohou být výbornou možností, jak promítat vedlejší zdroje, či loga sponzorů. Zajímavým využitím může být také promítání videí ve vysokém rozlišení.