Těší vás z pohledu zákazníka, když od firmy nebo společnosti dostanete reklamní předmět jako dárek? Většinou jde o drobnosti tipu propisky, hrnečky, klíčenky a podobně, ale umí vykouzlit úsměv na tváři a příjemný pocit. Sami se rozhlédněte po své domácnosti a zkuste zjistit, jaké reklamní předměty máte a možná jste o nich ani nevěděli. Z pozice majitele firmy, který hledá způsoby propagace, vám mohou reklamní dárky a produkty hodně pomoci.

Reklamní předměty pro všechny

Potisk reklamních předmětů je oblíbenou a užitečnou možností, jak dát světu najevo, že je vaše firma na trhu. Moderní technologie potisknou de facto jakýkoliv materiál, ze kterého je možno tvořit reklamní předměty. Řadí se zde například hrnečky, psací potřeby, potřeby pro drobnou elektroniku, poznámkové bloky, diáře, textilie všeho druhu, hygienické potřeby a další a další předměty a produkty. Využít je možné například také roušky. Ty se staly v posledním roce nedílnou součástí našich životů. Mnohé firmy toho využili a pro své zaměstnance, zákazníky i obchodní společníky vytvořili potřebné a moderní roušky s potiskem. Ten sestavili z firemního loga, základních údajů nebo názvu společnosti. Nenásilnou formou vaši reklamu uvidí široká veřejnost.

Logo na míru

Kromě reklamních předmětů je možné nechat u ABC tiskárny vytvořit efektní 3D logo, které umí zaujmout všechny okolo. Výroba 3D loga probíhá z kvalitních materiálů, díky čemuž je možné ho využívat jak v interiérech, tak i exteriérech. Odolají mnohým vlivům počasí i různým změnám, jejich životnost je opravdu dlouhá, což se odvíjí i od používaného materiálu. Využijte možnosti probrat s tiskárnou vaše představy, které se pokusí co nejpřesněji a nejlépe přetavit do 3D loga.