Hektický životní styl, náročné pracovní úkoly, rodina či nešťastná událost v životě – to jsou jen některé z faktorů, které způsobují stres a často vedou až depresím. Problémy se spánkem, bolesti hlavy a také problémy s erekcí jsou často důsledkem takového životního stylu.

I když to není možné nebo vhodné v každém případě, zapojení vašeho partnera do léčby erektilní dysfunkce může být užitečné.

Výzkum naznačuje, že erektilní dysfunkce má nepříznivý dopad na muže a jejich partnery a může to být náročné a frustrující pro oba členy páru. Zapojení partnera do léčby erektilní dysfunkce vám může pomoci zlepšit úspěch léčby a obnovit pozitivní sexuální zážitek pro vás oba.

Co může váš partner udělat?

  • Pomůže vám mluvit s lékařem. Váš partner si možná vzpomene na něco, na co jste zapomněli nebo lépe popíše změny ve vzorcích vaší erektilní dysfunkce.
  • Těžit z učení od svého lékaře. Mluvit se svým lékařem o fyziologii a psychologii sexuálních funkcí a sexuální intimity může vašemu partnerovi pomoci pochopit, proč se vyskytuje erektilní dysfunkce. Váš partner by také mohl mít prospěch z učení o vašich možnostech léčby, o tom, jakou roli může hrát, a o očekáváních léčby.
  • Pomůže vám s terapií. Váš partner vám může poskytnout informace nebo zpětnou vazbu o vaší léčbě a pomůže vám s dodržováním vaší terapie.
  • Někdy má partner lepší představu o tom, jak na kvalitní erekci.

Vyberte spolu volně prodejné tablety

Léčba erektilní dysfunkce je velká věc a online podvodům je snadné naletět. Pokud si kupujete léky přes internet:

  • Zkontrolujte, zda eshop prezentuje pouze legitimní doplňky pro podporu erekce. Nikdy neobjednávejte tablety, pokud se ceny zdají být příliš dobré na to, aby to byla pravda, nebo pokud vám bude řečeno, že není k nahlédnutí podrobné složení. Některé nelegální firmy prodávají padělané verze legitimních léků, které mohou být neúčinné nebo nebezpečné. Některé z nich jsou v Česku zakázané a často se lepší erekce nedočkáte.
  • Nenechte se zmást nákupem bylinné viagry. Nikdy nepoužívejte žádné léky, které prohlašují, že jsou „bylinné“ nebo nepředepisované ekvivalenty perorálních léků na erektilní dysfunkci. Nejedná se o účinnou alternativu a některé obsahují škodlivé látky.